Юрій Бойко: Влада спровокувала парламентську кризу

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

"Слуги народу" своїми антиконституційними діями занурили країну в політичну кризу. Про це журналістам заявив Співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко в кулуарах парламенту в середу, 6 жовтня.

"В умовах пандемії, енергетичної та економічної кризи правляча більшість влаштувала хаос в парламенті. Через неконституційні, непродумані, волюнтаристські рішення правлячої фракції та її союзників робота парламенту над важливими для суспільства питаннями виявилася заблокованою. Це ще раз показує безвідповідальність "слуг" і їх небажання думати про інтереси людей".

Юрій Бойко акцентував увагу на тому, що правляча коаліція затіяла зміни в керівництві парламенту в той час, коли людей цікавлять зовсім інші проблеми: зростання цін на продукти харчування, комунальні тарифи та епідемія коронавірусу.

"Країну штовхають до політичної кризи. В умовах епідемії та зубожіння людей влада не хоче виконувати жодної своєї обіцянки. Розчарування громадян у діяльності Верховної Ради зростає. Допомогти країні впоратися з викликами може тільки професійний уряд і відповідальна парламентська більшість", – резюмував співголова ОПЗЖ.