Санкції проти Медведчука - спроба "віджати" і привласнити його майно

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

ОПЗЖ
З оригіналом тексту ви можете ознайомитися за посиланням.
 
Для тих, хто по простоті душевній вірить в те, що РНБО вводить санкції проти громадян України, підкреслюю, дуже навіть не бідних громадян, для якоїсь там боротьби з якимось там злом, пропоную включити мізки і почати думати самостійно. Санкції РНБО, які влада намагається вам впарити як велике благо, насправді — корупційна годівниця цієї самої влади. Судіть самі.
 
Для того, щоб вкрасти у Медведчука і привласнити, наприклад, дорогий Мерседес і не сісти за це у в'язницю, президентським дружкам потрібно:
 
1. Рішенням РНБО накласти на Медведчука санкції і заборонити йому здійснювати будь-які фінансові операції.
 
2. Направити Медведчуку податкове рішення-повідомлення про необхідність заплатити транспортний податок на автомобіль.
 
3. Банк, виконуючи санкційне рішення РНБО, відмовиться приймати від Медведчука будь-які платежі, в т. ч. і податкові.
 
4. За несплату транспортного податку заарештувати автомобіль і продати його, як майно, що знаходиться в податковій заставі, потрібній людині за ціною ненабагато перевищує суму податку.
 
5. Погасити за Медведчука несплачений ним податок, автомобіль перепродати за ринковою ціною, гроші привласнити. А можна не морочитися з перепродажем, а просто залишити автомобіль собі за таку символічну ціну.
 
Враховуючи, що за Мерседес вартістю 200.000 доларів потрібно заплатити щорічний транспортний податок в 25.000 грн, то "схема заробітку" тільки на автомобілях Медведчука дуже навіть "жирна". Думаєте це неможливо або я все це придумав? Для невіруючих публікую податкове повідомлення із загрозою продати автомобіль у разі несплати транспортного податку і відмова банку прийняти податковий платіж з посиланням на заборону РНБО.
 
Те ж саме відбудеться і з податком на нерухомість: будинки, офіси, земельні ділянки, і з податком на інше цінне майно, можете навіть не сумніватися. Ці виродки вже виглядають собі нові будинки і квартири, поки що належать підсанкційному Медведчуку. А ви, наївні, всерйоз думали, що вони там в РНБО зі світовим злом борються, коли санкції на українців накладають? Наступного разу розповім, хто з президентських дружків "прикурив" від заправок "Глуско" і закарпатського нафтопроводу, які борці з "державною зрадою" пов'язували з Медведчуком. Просто моральні виродки.
 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.