"Просто замилюють очі": Українці висловилися про репресії влади проти незалежних ЗМІ та Віктора Медведчука

2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій щодо телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZіK РИА Новости

Минула сесія Парламентської асамблеї Ради Європи стала резонансною, оскільки на неї прибули журналісти незаконно закритих українських ЗМІ. Представники медіа розповіли про тиск на свободу слова в Україні, а також про переслідування владою опозиції, зокрема народного депутата Віктора Медведчука. Іноземні делегати розкритикували дії української влади і закликали відновити свободу слова.

Що українці думають про репресії влади проти незалежних ЗМІ та Віктора Медведчука? Свою думку вони висловили в програмі "Чуємо кожного".

"Наша влада незацікавлена в тому, щоб ми говорили правду, вони не готові нас слухати. Тому у нас така ситуація критично-неприємна", - зазначила мешканка Івано-Франківська.

"Великим чиновникам невигідно слухати про себе погане. Просто замилюють очі", - сказав чоловік з Прикарпаття.

"Все побудовано на договорах і з правоохоронними органами", - заявив харків'янин, відповідаючи на питання про свободу слова.

"Вони вже людей обмежили у всьому. Навіть телеканали, передачі і фільми не показують хороші. "112-й" канал був хороший, ZIK, NEWSONE. Вони правду говорили, ми хоча б знали, що депутати говорять. А зараз депутат збив машиною людей, а його не судять. Вкрав щось десь - це теж нормально", - акцентував житель Краматорська.