Юрій Бойко: Влада збільшує побори з громадян, щоб фінансувати силовиків

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Влада збільшує податкове навантаження на бізнес і простих людей для того, щоб фінансувати силовиків, витрати на утримання яких збільшуються в кожному держбюджеті. Про це в кулуарах ВР заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, коментуючи рішення парламенту про розгляд законопроекту №5600 за скороченою процедурою.

"Немає там ніякої боротьби з олігархами, є просто бажання по-швидкому протягнути цей закон, тому що їм потрібно чимось "годувати" силовиків, прокурорів і суддів, які від них залежать", - підкреслив Співголова ОПЗЖ.

За його словами, у влади немає бажання скрупульозно розібратися в проблемі і зробити закон, який дійсно буде виводити економіку з тіні, залучати інвестиції і наповнювати бюджет. Політик додав, що підвищенням податків і посиленням адміністрування інвестиційний клімат в кризу не поліпшиш. Зараз, навпаки, необхідно знижувати податки для малого і середнього бізнесу, фермерів і збільшувати держпідтримку базових галузей промисловості.

"Це просто спроба влади наскоком вирішити одномоментні проблеми з наповнення бюджету, які вийшли через те, що не займалися економікою і підприємствами, а зараз хочуть здерти останнє з бізнесу - це повністю руйнівна політика. Тому ми будемо голосувати проти цього закону", - резюмував Юрій Бойко.