Волошин про офшорний скандал Зеленського: Це колосальний міжнародний скандал

Олег Волошин "Опозиційна платформа - За життя"

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Олег Волошин назвав колосальним міжнародним скандалом те, що президент України Володимир Зеленський опинився в одному ряду з найбільшими корупціонерами світу.

"Нам кажуть, що опозиція блокує реформи. Але весь світ, не тільки українське суспільство, весь світ побачив суть цих реформ. Це коли податки платять всі, крім Зеленського і його найближчого оточення, тому що гроші в офшорах. Це коли робиться все, щоб людина виглядала хорошою, хоча вона така ж, як ті олігархи, з якими начебто вона хоче боротися", - висловився Волошин.

"Ви розумні люди, розумієте, звідки взялася ця інформація. Ця інформація походить від американської правоохоронної системи. Є розслідування. Якщо ви будете прикривати президента і його оточення - ви стаєте співучасниками і потенційними учасниками американських санкційних списків.

Це колосальний міжнародний скандал - Зеленський в одному ряду з найбільшими корупціонерами світу. Це доведений факт. І якщо ви хочете бути в цьому ж ряду - захищайте його далі, тоді і сядете разом з ним", - підкреслив парламентарій і додав, що всі, хто покриває олагірхічні інтереси, які хочуть приховати, скоро сядуть разом з цією владою.