Вадим Рабінович: Влада перебуває в руках однієї групи, яка веде нас до катастрофи! Час рятувати країну!

Вадим Рабінович фото з відкритих джерел

"Зелена" влада продовжує політику економічного кретинізму, яку вела вся попередня влада. І вона не просто погана - вона згубна, оскільки веде країну до катастрофи. І зима це покаже.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Чергові по країні" на телеканалі "Україна 24".

"Сьогодні влада перебуває в руках однієї групи, якій українці через недомислення або по дурості дали таку силу, яку не можуть побороти ні Разумков, ні Петров, ні Сидоров. І ця група веде нашу країну до неминучої катастрофи! Я сьомий рік слухаю цей економічний критинізм, що, мовляв, "Путін прийде, щось забере...". Порошенко-патріот це розповідав, тепер Зеленський. А в цей час наші європейські союзники – угорці – уклали контракт з Росією і знизили ціну газу для населення. Скажіть, якщо ми купимо у Росії газ по 150-160 доларів, кого ми продамо? Кого зрадимо? Але ні, тому що до влади прийшли такі ж злодії, як і були при Порошенку", – упевнений народний депутат.

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" наполягає: будь-яка влада повинна керуватися виключно національними інтересами.

"Національні інтереси - це купувати там, де дешевше, і продавати наш товар там, де дорожче. Все інше - від лукавого! Можна розповідати будь-які казки, але люди будуть жебраками. І якщо Росія дає дешевий газ, то потрібно брати. Влада ж може купувати якісь потяги і баржі незрозуміло в якому стані, вбиваючи свою промисловість? Так що заважає владі купувати дешевше газ?.." - задався питанням Вадим Рабінович.

"А поки, – продовжив політик, - країна має 74 млрд боргів по комуналці, 42% доходів незрозуміло за що (за підлими облігаціями Яресько) віддає іноземцям, в "Укрзалізниці" і "Нафтогазі" сидять іноземні спостерігачі, колишні так звані журналісти-розслідувачі типу "політичної повії" Сергія Лещенка. І він - це ще одна причина, чому ми сьогодні живемо погано. Адже люди колись повірили цим "борцям" з корупцією, які сьогодні, сидячи в наглядових радах і отримуючи сотні тисяч, продають нашу країну за 30 срібняків".

"Повірте, я трошки розумію в економіці, тому можу стверджувати, що вже скоро холодильник "зіграє" свою роль: коли в холодильнику порожньо, а в кімнаті холодно, любов до влади зникає. З милим, звичайно, і рай в курені, але це в теплих умовах. І ось після зими ми поговоримо"", - прогнозує Вадим Рабінович.

При цьому політик підкреслив: він не хоче "майданів" і революцій – він дуже хоче, щоб опалювальний сезон пройшов спокійно, а країна знову процвітала.

"Я хочу, щоб Україна жила гідно, щоб вона знову стала найуспішнішою країною, як це було на момент розвалу Радянського Союзу. Але кожен новий правитель, який обіцяв її врятувати, так "рятував" так, що у людей вже їсти немає чого... ми не можемо оплачувати непомірні тарифи, газ, оплачувати будівництво заритих в землю доріг..." з обуренням констатував Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку, продовжив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", з такою політикою необхідно закінчувати - "ми більше не повинні перебувати в цьому домі для божевільних".

"Якщо ми не хочемо економічного колапсу, то всі політичні сили, представлені у Верховній Раді України дев'ятого скликання, повинні сісти і разом знайти шляхи порятунку країни! Не звинувачувати один одного, не чекати, коли країна загине, а діяти! Сьогодні опозиція повинна створити єдиний фронт і врятувати країну від тієї катастрофи, до якої ведуть нас "зелені". Непрофесіоналізм, абсолютна тупість, невміння дивитися на крок вперед – це гасла наших правителів. Економіка - в повному занепаді! І ніякі офшори не виправлять ситуацію. Людей дістали ці офшори, вони жити хочуть! Нам 5 років розповідали про офшори Порошенка, тепер цього викрили…

Поверніть людям те, що їм належить, припиніть божевілля в економіці, припиніть війну, купіть у росіян газ по 160 доларів, знизьте тарифи в два рази, і люди вам поаплодують..." – закликав Вадим Рабінович, запевнивши, що навіть будучи в меншості, "опозиція здаватися не буде".