Вадим Рабінович: У війні між Зеленським і Разумковим не видно виграшу народу

Вадим Рабінович фото з відкритих джерел

"Милі сваряться - тільки тішаться!.. Чим більше "зелена" влада буде лаятися, тим сильніше вона "робить" своїх опонентів". Так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович прокоментував у програмі "Чергові по країні" на телеканалі "Україна 24" події, що розгортаються навколо відставки голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, ініційованої пропрезидентською фракцією "Слуга народу".

"Я - співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", а не "Слуга народу", тому висловлю свою думку як опонент. Я взагалі не розумію, чому повинен за них переживати. Монобільшість "слуг" обрала свого спікера, тепер вони його прибирають. Я добре ставлюся до Дмитра Олександровича Разумкова, я чай у нього п'ю, але мені як співголові "Опозиційної платформи – За життя" все одно. Вони 1,5 року жили пліч-о-пліч, плювали на опозицію. Посудіть самі: закон про опозицію так і не прийнято, процедура прийняття закону про олігархів показала, що ніякого парламентаризму в Україні вже не існує, а вони лаються між собою. Що ж, милі сваряться - тільки тішаться!.." - з іронією зауважив політик.

Все, що відбувається сьогодні в таборі політичних опонентів, Вадим Рабінович називає "виставою".

"Можливо, це черговий політтехнологічний крок. Самі посудіть: людям їсти нічого, попереду зима, тарифи ростуть, ціни ростуть, а обговорюється тільки можлива відставка Разумкова. Та мені плювати, хто у них там буде спікером! Що сьогодні необхідно зробити, так це: передати газ, який видобувається в Україні, на потреби населення і за нормальною ціною; припинити виплати за міжнародними платежами, які ми вже просто не можемо тягнути; вигнати з наглядових рад державних компаній всіх дармоїдів типу Лещенка, які отримують по 300 тис. грн на місяць", – вважає співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

У будь-якому випадку, "у війні Зеленського і Разумкова ніякого виграшу для народу" політик не бачить.

"І чим більше "зелена" влада лається між собою, тим сильніше вона "робить" своїх опонентів. Чим швидше вони повністю пересваряться, тим швидше вони закінчать своє правління", - резюмував Вадим Рабінович.