Вадим Рабінович: У цій Раді номінальна опозиція в рамках демократії - ми нічого не можемо!

Вадим Рабінович фото з відкритих джерел

"Зелена" монобільшість зробила все для того, щоб у Верховній Раді України дев'ятого скликання в опозиції не було законних механізмів для своєї діяльності! Всі депутати, крім "слуг народу", ні на що в цій Раді не впливають. Таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Чергові по країні", прем'єра якої відбулася на телеканалі "Україна 24".

"Ми - всі депутати, крім "слуг", - ні на що в цій Раді не впливаємо. Більше того, по суті, ми є співучасниками тих злочинів, які вчиняє ця влада", – зауважив політик.

Вадим Рабінович нагадав про пропозицію народного депутата, лідера фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко всім депутатам піти в недоплачувану відпустку, щоб не бути співучасниками, – нехай" зелені "самі сидять в цій Раді і потім відповідають за все, що вони "напрацювали".

"Я повністю підтримую Тимошенко, адже ми - опозиція - нічого не можемо в цій Раді! Якщо потрібно, то в парламенті знайдеться 226 готових проголосувати навіть за те, щоб кішку собакою назвати! Просто огидно... і, до слова, піти в недоплачувану відпустку погодилися ми – ОПЗЖ, "Батьківщина", "Голос" – всі, крім однієї фракції", – розповів співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

"Висновок один: у цьому скликанні Верховної Ради опозиція нічого не може, вона позбавлена будь-яких важелів впливу – наші закони монобільшістю не підтримуються, законно впливати на владу ми не можемо. Можна з картону вирізати наші фігури, і з них буде стільки ж толку, як від реальних депутатів. Ми - номінальна опозиція в рамках демократії, яка не може об'єднатися тому, що комусь там "заважає Путін" ... А треба було б взяти і разом закінчити цю вакханалію божевілля!" - резюмував Вадим Рабінович.