Вадим Рабінович: Мир для нас - питання номер один. Потрібен діалог, який зрушить ситуацію з мертвої точки!

Вадим Рабінович фото з відкритих джерел

Мир - питання номер один для України, і для його встановлення потрібен діалог. Сьогодні кожна розсудлива людина розуміє це, як і те, що для України такий діалог вкрай необхідний: не буде миру – не буде економіки, не буде інвестицій.

Про це заявив народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович, коментуючи в програмі "Чергові по країні" на телеканалі "Україна 24" готовність президента України Володимира Зеленського зустрітися із президентом РФ Володимиром Путіним.

"Я не кажу зараз про те, хто більш сильний або правий. Я говорю про те, що нам цей діалог необхідний, оскільки він може зрушити ситуацію з мертвої точки питання миру, тому особисто я двома руками голосую "за"!" - підкреслив політик.

Але поки ж "вся риторика влади і її дії зайшли в глухий кут", вважає співголова партії "Опозиційної платформи – За життя".

"Я взагалі не розумію, про що Зеленський і Путін будуть говорити. Репресії проти опозиції тривають: наш соратник-голова політради партії Віктор Медведчук, – за те, що має сміливість висловлюватися якось не так, сидить під домашнім арештом; без суду і слідства закриті ряд телевізійних каналів і опозиційні медіа. Скажіть, на тлі всього цього Путін зустрічатиметься із Зеленським?! Тому я вважаю, що спочатку потрібно визначити причину "хвороби", а потім вже і розмовляти", – зауважив Вадим Рабінович.

У контексті цього політик нагадав одну з поїздок членів партії ОПЗЖ до Москви, а точніше те, чим вона закінчилася для них і їхніх рідних.

"Наша делегація ОПЗЖ після візиту до Москви і зустрічі з керівниками "Газпрому" і "Єдиної Росії" привезли до Києва пропозицію укласти з росіянами газовий контракт за нормальною ціною. У подяку влада порушила проти нас і наших рідних кримінальні справи, звинувачуючи в тому, що ми, бачте, посміли обговорювати з росіянами можливість зниження ціни на газ для українців. І ось тепер у мене питання: а зустрічатися можна тільки президентам? Чи є якесь інше обмеження для зустрічей? Можливо, сім'ями можна зустрічатися, не боячись кримінальних справ?"- іронічно прокоментував всю абсурдність ситуації Вадим Рабінович.

Але як би там не було, факт залишається фактом: якщо миру в Україні не буде, то не буде ні економіки, ні інвестицій. Значить, діалог необхідний.

"Мир для нас - питання номер один. Ще раз повторюю: я проголосував би за будь-яку зустріч, але, по-моєму, це черговий піар-хід влади, оскільки ці заяви не підкріплюються діями - за ними нічого немає, нуль! Зате ми продовжуємо спостерігати, як знищують опозицію, як влада творить беззаконня, влаштовує позасудові розправи, приймає липові закони, останнім з яких став так званий закон про олігархів", – обурився народний депутат.

"І за те, що сьогодні відбувається в країні, відповідальність несуть всі політики – і ті, хто був при владі, і ті, хто при владі зараз. Тим не менш я виступаю за те, щоб сідати і розмовляти заради порятунку країни! І я хочу, щоб людей не забалакали ні Путіним, ні Разумковим, тому що мова йде про її виживання, зокрема економічне!" - резюмував Вадим Рабінович.