Кузьмін: Цій владі байдужа доля українців і України в цілому, їх хвилює тільки особистий добробут

pnk.tv

Нинішній владі байдужа доля українців і України в цілому, їх хвилює тільки особистий добробут. Про це заявив народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

"Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук домовився про постачання газу по 175 дол. І ціна на газ в Європі сьогодні майже 1,5 тис. дол., в 10 разів більше. Ці домовленості були досягнуті з керівництвом Росії. І якщо прізвище Медведчук комусь ріже слух, то заради того, щоб це прізвище не чути, ця влада готова нам підняти ціни в 10 разів", - сказав він.

Парламентарій упевнений, що нинішній владі байдужа доля українців і України в цілому.

"Цій владі байдужа доля українського народу в цілому, цій владі байдужі платіжки, тарифи, цій владі байдужа доля України в цілому. Їх хвилює тільки їх особистий добробут", - додав Кузьмін.

Раніше політолог Олексій Якубін висловив думку, що нинішній українській владі невигідно купувати газ безпосередньо в Росії, ще й зі знижкою, про яку свого часу домовився Медведчук, тому що тоді не буде можливості тягнути останні копійки з кишень українців, щоб оплачувати ілюзію "неросійського" газу.