Кузьмін: Нинішня влада вирішила розграбувати багатства, що залишилися в Україні, розірвати країну на частини, шматками її продати і втекти

"Опозиційна платформа - За життя"

Нинішня влада вирішила розграбувати багатства, що залишилися в Україні, розірвати країну на частини, шматками її продати і втекти. Про це заявив народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

"Дуже схоже, що ці хлопці вирішили розграбувати багатства, що залишилися, потім розірвати країну на частини, шматками її попродавати, і втекти. І нинішній офшорний скандал говорить про те, що ці хлопці якраз про це думають і цим хочуть завершити. І всі ці закони, які вони приймають, які дозволяють продаж української землі іноземцям, закони щодо банків, якийсь антиолігархічний закон, вся ця нісенітниця, яка відбувається, її навіть уявити було б складно, якби ми це не спостерігали в реальності", - зазначив нардеп.

Він також упевнений, що ця влада повинна піти у відставку.

"Тому я вважаю, що ця влада повинна піти. Вони повинні піти всі: президент, прем'єр, парламент. Ми повинні прийти до повного перезавантаження влади. Ми повинні прийти до нових, дострокових виборів місцевих рад, парламенту і президента. Тільки це врятує нашу країну від руйнування. Якщо ці, нинішні керівники країни, залишаться ще тут на кілька років, ми, боюся, втратимо, нашу милу батьківщину", - додав Кузьмін.

Раніше Кузьмін заявляв, що нинішній владі байдужа доля українців і України в цілому, їх хвилює тільки особистий добробут.