Королевська: Жінки-лідери з усіх регіонів країни сьогодні готові запропонувати свій покроковий план відновлення миру в Україні

Стоп Цензура

Жінки-лідери з усіх регіонів країни сьогодні готові запропонувати свій покроковий план відновлення мирних процесів, економічної та соціальної справедливості в Україні. Про це під час включення в ефір "Першого Незалежного" заявила народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Наталія Королевська.

"У Києві сьогодні проходить щорічний саміт - Kyiv Global Summit, який ініціювали жінки-лідери з усіх регіонів України. І тут присутні делегації з усіх областей. Це жінки-депутати всіх рівнів, це жінки-бізнесмени і це жінки, які займають активну громадську позицію. І сьогодні головна тема, яка не може не хвилювати жодної людини в нашій країні, – це, звичайно, питання миру. І жінки ініціюють створення такої глобальної інноваційної прогресивної коаліції політиків, бізнесу, місцевого самоврядування, громадських діячів для того, щоб змінювати архітектуру заморожених мирних процесів, тому що стояти осторонь і мовчати сьогодні, ми вважаємо, більше неприпустимо. Тому жінки сьогодні також оголошують марафон - комплекс дій жіночих ініціатив для того, щоб опрацювати спільний чіткий і глобальний план, порядок денний на регіональному, на місцевому рівні і на національному рівні, відновлення мирних процесів, відновлення економічної та соціальної справедливості", - зазначила вона.

За словами Королевської, це необхідно, оскільки чоловіче лідерство, на жаль, не дає ті результати, які всіх сьогодні влаштовують.

"Жінки готові сьогодні йти до рівноправного, рівнозначного партнерства заради об'єднання країни, заради повернення миру в Україну, заради відновлення економічної та соціальної справедливості. І ми віримо, що жіноча сила, воля, дух - те, що сьогодні тут понад 800 жінок-лідерів з усієї країни приїхали і підтвердили свою готовність до спільних дій і готові запропонувати свій покроковий план відновлення, такого прискореного відновлення, України – це дає нам всім надію, що майбутнє в нашій країні є, що ми наблизимо мирне небо над нашою Україною і те, що лідери сьогодні в Україні зрозуміють, що потрібно робити спільний єдиний план повернення миру і відновлення справедливості в країні, або, на жаль, ми зробимо це за них. І жінки сьогодні готові брати на себе повноту всієї відповідальності", - сказала політик.

При цьому Королевська нагадала, що в парламенті вже зареєстровані абсолютно всі пакети законопроектів, необхідні для відновлення миру.

"Безумовно, кожна мама, жінка - це відновлення дитинства і материнства, і захист дитинства і материнства. Команда ОПЗЖ підготувала повністю глобальний план відновлення Мінських і мирних процесів. Безумовно, ми говоримо про неприпустимість у нас паралічу свободи слова і закриття телеканалів. Безумовно, ми не допускаємо політичні переслідування і те, що відбувається сьогодні з Віктором Медведчуком і з нашими колегами. Це неприпустимо у вільній демократичній країні. І тільки верховенство права має бути відновлено. Тому жінки ініціювали ось такий марафон жіночих ініціатив і готові виходити на марш миру, готові, починаючи від регіонів до центру, в рамках Конституції йти до активних, глобальних дій. Тому що майбутнє України в жіночих руках. Ми хочемо, щоб воно було мирне і щасливе", - резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що у "Опозиційної платформи - За життя" є план відновлення української економіки. Для цього треба радикально змінювати економічний курс.