"Гроші закрили очі": Українці висловилися про рішення Зе-гаранта і незаконне переслідування Медведчука

Володимир Зеленський у Трускавці Офіс президента

Українська влада в особі президента Володимира Зеленського вже давно визначилася з вектором державної політики. Замість реальних дій чиновники лише говорять обіцянками. Яскравим прикладом таких вчинків став нещодавній візит гаранта до США, де глава держави представив так званий план трансформації. Однак українці через місяць не можуть ознайомитися з документом, оскільки він "загубився" в кабінетах, і ніхто з представників влади не може його знайти.

Що українці думають про такі витівки президента і незаконне переслідування неугодних політиків, зокрема головного опозиціонера Віктора Медведчука? Свою думку вони висловили в програмі "Чуємо кожного".

"Наш президент, як і його друг Данилов, таку пургу несе, що іноді люди звичайні не можуть це зрозуміти", - зазначив харків'янин.

"Ну плани планами, а реальність наша зовсім інша", - сказала мешканка Краматорська.

"Трансформувати потрібно все, оскільки у нас валюта скаче, слабка економіка", - вважає чоловік із Запоріжжя.

"Потрібно все потроху, але відразу. Тому що якщо ми тільки за одне вчепимося, то інше втратимо", - підкреслив житель Запоріжжя.

"Гроші закрили очі і все на цьому на світі. Вони нічого не зроблять добре", - висловилася киянка.

"Вони взагалі про народ не думають. У них там свої якісь думки, з простягнутою рукою ходять, а толку немає", - акцентував чоловік зі столиці.