Чорний: Причетні до офшорів з команди Зеленського понесуть покарання після зміни влади

ОПЗЖ

Українські чиновники, які є фігурантами журналістського розслідування про офшори, понесуть покарання після зміни влади. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Чорний.

"Я не сумнівався, що команда президента захоче не звернути увагу на цей кричущий факт і зробити вигляд, що цього просто немає. 

Це все одно закінчиться тим, що всі винні все одно понесуть покарання, тому що нічого не вічне і буде новий, інший президент, який, я думаю, все таки здійснить обіцянку цього президента про те, що "весна прийде - саджати будемо", - заявив парламентарій.

Разом з тим він підкреслив: "Сьогодні потрібно чітко розуміти, що нічого таємного, як вони так вважають, як вони роблять і порушують закони, таємного нічого немає. Все сьогодні явне, і всі гроші відслідковуються. Тому я думаю, що це ще не остання інформація, це тільки початок, і ми побачимо дуже-дуже багато ще цікавого. Зокрема з приводу діяльності сьогоднішньої цієї влади. Я маю на увазі "Велике будівництво", або "Велике крадівництво", як сьогодні в народі про це говорять. Я думаю, ще там розкриються величезні, кричущі цифри, які навіть не можна порівняти з цими 40 мільйонами доларів, які нібито в офшори вони там переводили. Я думаю, цифри там набагато більші, і впевнений, що незабаром все це стане явним", - висловився Чорний.