Бурміч про офшорний скандал Зеленського: Це тільки початок масштабних викриттів

Анатолій Бурміч "Опозиційна платформа - За життя"

Офшорний скандал, у який потрапив президент України Володимир Зеленський, є початком масштабних викриттів. Таку заяву зробив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Анатолій Бурміч в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

За його словами, західні спецслужби були причетні до офшорного скандалу Зеленського. Парламентарій упевнений, що розслідування іноземних журналістів є тільки початком.

"Те, що нам говорить Офіс президента, що тут нічого немає, - це як мінімум означає, що громадянин Зеленський, який на той час не був президентом, ухилявся від сплати податків. Це перше. А друге - ми знаємо, що 41 мільйон доларів його другом Коломойським був вкрадений з "ПриватБанку"... Я не виключаю, що ці гроші потрапили в офшори. А потім держава внесла з наших з вами грошей в "ПриватБанк" кошти, щоб він працював далі", - заявив Бурміч.

Політик зазначив, що українські правоохоронні органи не будуть розслідувати цей інцидент, оскільки деякі з них також фігурують у цій справі. Однак, на його думку, іноземні правоохоронці зможуть дізнатися правду.

"Українські правоохоронці, напевно, не братимуть участь у розслідуванні. Яким чином вони будуть, якщо деякі з них також фігурують там в офшорному скандалі. Але якщо іноземці сказали "а", вони скажуть й інше. Я в цьому впевнений", - підкреслив Бурміч.

Нагадаємо, Офіс президента прокоментував офшорний скандал з Володимиром Зеленським і назвав його конспірологією. 

Раніше іноземні журналісти з'ясували, що президент України Володимир Зеленський передав 25% своїх акцій в офшорній компанії близькому другу, який зараз працює його радником.