Шуфрич відгукнувся на прохання журналістів про захист та став співвласником телеканалу "Перший Незалежний"

Народний депутат України Нестор Шуфрич "Опозиційна платформа - За життя"

Нестор Шуфрич відгукнувся на прохання журналістів про захист і підтримку та став співвласником телеканалу "Перший Незалежний".

Таким чином, народний депутат України, голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич став власником 60%, частка творчого колективу становить 40%.

Між Нестором Шуфричем і творчим колективом було підписано угоду про невтручання в редакційну політику та журналістську діяльність.

"Телеканал "Перший Незалежний" було створено колективом незаконно закритих телеканалів "112 Україна", NewsОne та ZIK з метою здійснення професійної журналістської діяльності, висвітлення об’єктивних суспільно-політичних подій країни, боротьби з цензурою та спробами закрити рота тим, хто каже правду. Нагадаю, що "Перший Незалежний" було відімкнено без суду – звичайним листом заступника голови СБУ. Після припинення ефірного мовлення "Перший Незалежний" зберіг своє мовлення в YouTube, проте Нацрадою з питань телебачення та радіомовлення триває призначення перевірок щодо структури власності. Сподіваємося, підтримка та участь Нестора Івановича, як голови Комітету з питань свободи слова, в роботі "Першого Незалежного" унеможливлять незаконний тиск на телеканал", - заявила ведуча телеканалу Діана Панченко.

"Я вважаю свободу слова одним з основоположних принципів демократичного суспільства. І я впевнений, що спроба запровадити цензуру в Україні провалиться, але доти, доки нинішня влада продовжує затуляти рота неугодним, я готовий захищати незалежні ЗМІ, зокрема телеканал "Перший Незалежний". Я усвідомлюю всі ризики й готовий взяти на себе таку відповідальність. Ба більше, як підприємець, я добре розумію, як це складно – будувати свою справу в Україні", - сказав співвласник телеканалу "Перший Незалежний" Нестор Шуфріч.

"Я довіряю високому рівню професіоналізму колективу, тому підписав угоду про невтручання в редакційну політику телеканалу. Все, чого я прошу від журналістів, – добре робити свою роботу й доносити до людей правду про те, що відбувається в Україні сьогодні", - зазначив він. 

Нагадаємо, колектив телеканалу "Перший Незалежний" передав голові Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Нестору Шуфричу листа, в якому журналісти звернулися до депутата з проханням взяти під захист телеканал і дати можливість виконувати свою роботу.

Колектив телеканалу хоче виконувати свою роботу, реалізовувати право на свободу слова і доносити до своїх глядачів об'єктивну інформацію, але українська влада, грубо порушуючи верховенство права, раз по раз відбирає у журналістів можливість це робити.