Новини » Події Читать эту новость на русском

Невідомі націоналісти вчинили напад на намет ОПЗЖ в Полтаві, в організації підозрюється Євген Момонт

"Опозиційна платформа - За життя"

У Полтаві в четвер невідомі націоналісти вчинили напад на партійний намет "Опозиційної платформи - За життя", в якому активісти вели роздачу інформаційного вісника Полтавської міськорганізації партії. Про це повідомили партійці та активісти ОПЗЖ.

Нападники практично знищили намет - розрізали його ножами, закидали фаєрами і перевернули, зламавши каркас. Інформаційна продукція також була знищена.

Разом з тим, біля намету був помічений колишній однопартієць Євген Момонт, який нещодавно був виключений з ОПЗЖ за рішенням місцевих рад - за систематичне порушення партійної дисципліни, співпрацю з політичними опонентами і ймовірні спільні справи з місцевим криміналітетом.

"Була реальна загроза для життя і здоров'я наших однопартійців. Ми вели фото- і відеофіксацію нападу для подальшої передачі їх до правоохоронних органів. Євген Момонт привів бандитів на площу, які на нас напали", - каже активіст, який стояв у наметі.

Полтавська міська організація ОПЗЖ вимагає від правоохоронних органів перевірити можливу причетність Євгена Момонта до організації даного нападу і притягнути його до кримінальної відповідальності.