Юрій Бойко: "Опозиційна платформа - За життя" вимагає від влади відповідальної тарифної політики в інтересах людей

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає від влади під час опалювального сезону забезпечити тарифи на природний газ, тепло та електроенергію з урахуванням платоспроможності населення. Про це співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки до Кременчука, передає прес-служба політсили.

"Зараз людей найбільше хвилює, скільки доведеться платити взимку за газ. Ціни постійно зростають. Сьогодні газ коштує $900 в Європі, для України він буде ще дорожчим. Головна проблема для людей – це вартість газу, друга – це вартість електричної енергії. І ці дві проблеми будуть ключовими у майбутньому опалювальному сезоні. Ми будемо боротися, щоб мінімізувати їхній вплив на людей", - підкреслив Юрій Бойко.

Співголова опозиційної фракції додав, що у вітчизняних ПСГ зараз накопичений недостатній рівень газу, а на складах ТЕЦ - не вистачає енергетичного вугілля. Влада робить вигляд, що все в порядку і все під контролем. А потім просто сховає голову в пісок – знову підвищить тарифи, всі проблеми скине на людей і місцеву владу. Для цього "слуги" вже прийняли закон, який дозволяє блокування коштів на картках людей, які мають заборгованість з оплати комунальних послуг.

"Наше завдання - підтримати людей, боротися за кожного з них і допомогти їм. Я буду вимагати збільшення субсидій та скасування цього закону у Верховній Раді", - наголосив опозиційний політик.

За його словами, "Опозиційна платформа - За життя" вимагатиме від влади звіту про хід підготовки до опалювального сезону і добиватиметься, щоб на потреби населення і бюджетної сфери йшов газ власного видобутку, собівартість якого становить близько 3000 грн за тисячу кубометрів. Юрій Бойко також зазначив, що влада обманює людей і у питанні тарифів на електроенергію.

"Сьогодні ми повинні реально захищати людей. "Слуги" зробили для людей ціну 1,44 грн за 1 кВт. Я знаю – це обман. Електроенергія "Енергоатома", яка йде на потреби людей, коштує 90 коп. Ми вимагаємо, щоб така була і ціна для побутового споживання. Замість цього влада віддає дешеву енергію трейдерам, а ті перепродають вже по 1,5-2 грн. А залишки продають промисловості по 3 грн. Це означає, що вартість хліба, цукру і всього, де використовується електроенергія, буде дорожчати. Тарифне і цінове свавілля та бездарна економічна політика влади вже довели людей до злиднів. Кожен наш депутат, на всіх рівнях влади, буде боротися з цим", - резюмував Юрій Бойко.