Юрій Бойко: Все, що відбувається стосовно Віктора Медведчука, - це правове свавілля

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Все, що відбувається стосовно Віктора Медведчука - це правове свавілля. Про це у коментарі журналістам заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя"  Юрій Бойко.

"Це повне беззаконня, тому що народного депутата позбавляють можливості працювати, вносити законодавчі ініціативи", - сказав народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що партія продовжить боротьбу, адже очевидно, що справа проти Віктора Медведчука – надумана та політично вмотивована.

"У такий спосіб хочуть закрити рот опозиції, голові політради нашої партії. Ми все це бачимо. Це типове політичне переслідування, брудне та цинічне. І проти цього ми будемо боротися", - підкреслив співголова ОПЗЖ.

З погіршенням економічної ситуації в країні влада посилює тиск на опозицію, вважає Юрій Бойко.

"Сьогоднішня влада не виконує обіцянок, які давала виборцям. В країні немає миру, немає боротьби з бідністю, не працює правосуддя. Тому просто намагаються заткнути рота опозиції. Ось це вони сьогодні роблять. Рішення РНБО накладати санкції на громадянина України абсолютно незаконне та цинічне. Це правове свавілля", - резюмував опозиційний політик.