Вадим Рабінович: Все, що відбувається навколо Віктора Медведчука, порушує всі закони

Вадим Рабинович. Фото: eizvestia.com

У четвер, 2 вересня, продовжився суд над народним депутатом України, головою політради і головою Стратегічної ради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктором Медведчуком. Колеги впевнені: Медведчуку мають намір пред'явити "реальну провину" і продовжити домашній арешт.

"Сьогодні Віктору Медведчуку збираються продовжити домашній арешт, пред'явивши "реальну провину" - якщо раніше говорили про тероризм, то сьогодні Медведчука звинувачують у тому, що він хоче... з'їсти 72 томи кримінальної справи". Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Я ніколи б не подумав, що в Україні людину будуть підозрювати в тому, що вона може з'їсти 72 томи власної кримінальної справи. Але так встановив суд! Медведчук, виявляється, становить загрозу матеріалам справи ... безумовно, таке звинувачення реалістичніше, але не менш шизофренічне! Країну довели до такого стану, що люди починають "їсти томи" власних кримінальних справ..." – з іронією зауважив політик.

Коментуючи сам хід судового засідання, Вадим Рабінович звернув увагу на нервозність судді, не виключивши, що це результат тиску на неї "зверху, знизу і збоку..."

У будь-якому випадку, підкреслив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", все, що сьогодні відбувається, відбувається з порушенням всіх законів України".

"Ніхто не знає, яке рішення прийме суд – можна кидати монетку і вгадувати. І розраховувати на зміну ситуації, на те, що влада перестане тиснути на суд і він буде працювати в рамках правового поля, не доводиться", – зазначив народний депутат.

Разом з тим оптимізм у опозиції є, і пов'язаний він лише з тим, що рано чи пізно у справі Медведчука буде поставлена крапка.

"Оптимізм є, і пов'язаний він з тим, що колись це все-таки закінчиться. Чи закінчиться сьогодні? Я не впевнений. Тому що всерйоз просити продовжити домашній арешт через те, що людина може з'їсти матеріали справи, здорові люди не могли! Що буде далі - подивимося. Поки пропоную спостерігати за тим, як будуть розвиватися події!" - резюмував Вадим Рабінович.