"Такий Наполеон став, диктатор": Що українці думають про політику Зе-влади щодо Медведчука

"Опозиційна платформа - За життя"

Вже 7 вересня Верховна Рада повертається в режим пленарних засідань. Це означає, що слідом за новим політичним сезоном настають і нові атаки на опозицію. На порядку денному накопичилося багато гарячих тем для обговорення. Серед них - законопроекти, які перебувають в полі зору Міжнародного валютного фонду. Зокрема, закони про Нацбанк та Національне антикорупційне бюро.

При цьому очевидно, що влада не дуже хоче чути критику опонентів. Саме тому голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук продовжує сидіти під незаконним домашнім арештом, а ще одного представника фракції Тараса Козака так само протизаконно оголошують у міжнародний розшук.

Чого очікують українці від нового політичного сезону і кому вони довіряють зараз більше - владі чи опозиції? Про це вони розповіли в програмі "Чуємо кожного".

"Ініціатива виключно Зеленського (тиснути на опозицію - ред.) з РНБО, такий Наполеон став, диктатор. Я дуже погано до цього ставлюся, звичайно", - зазначила мешканка Дніпра.

"Обіцяв одне, а робить зовсім інше", - висловився про Зеленського житель Краматорська.

"Все життя, завжди, поважали, любили і боялися тих, у кого є гроші і у кого є сила", - вважає краматорчанин.

"Віктор Медведчук - та людина, яка говорить чітко. Зараз у владу не пропустять жодну партію, яка хоча б трошки пам'ятає про те, як було раніше", - заявив ще один житель Краматорська.

"Тому що опозиція налаштована за народ, а не за свою владу і за свою кишеню", - зазначив чоловік.

"На даний момент ситуація досить критична, і вона погіршується. За свої права в усі часи боролися, тому якщо люди не будуть об'єднуватися і відстоювати свої права - значить держава буде деградувати", - вважає житель Херсона.