Вадим Рабінович: Ніяких баз НАТО в Україні бути не повинно - їм тут не місце!

Вадим Рабінович під час візиту до Франції Перший Незалежний

Ніяких баз НАТО в Україні бути не повинно. Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі нового політичного ток-шоу "Діалог з країною" на телеканалі "Live".

"Не вистачало нам тут ще американські бази розмістити, розв'язати загальноєвропейську війну... Їм тут не місце, я вважаю! Так, ми маємо право використовувати будь-яку військову техніку для захисту себе, але ніяких баз НАТО тут бути не повинно!" - підкреслив політик.

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" висловив нерозуміння того, "навіщо обговорювати питання вступу до НАТО, якщо нас туди ніхто не бере". "З таким успіхом можна поставити наступне питання: чи хочете ви колонізувати Марс прямо зараз?.." - з іронією запропонував народний депутат.

"Влада забиває людям мізки нескінченним скигленням замість того, щоб зайнятися економікою, знизити тарифи... Вічна війна, гонитва за НАТО... 8 років вже згадують втікача дурня Януковича, який комусь досі заважає... Ви не дивіться на інші країни, а подивіться, що робиться у нас в країні вже при двох останніх керівниках!" - запропонував Вадим Рабінович.

Прокоментував співголова партії ОПЗЖ і порядок денний візиту президента Володимира Зеленського до США.

"За моїми даними, із Зеленським в США, крім загальновідомих тем, будуть обговорювати питання, пов'язані із закриттям телеканалів, корупцією, арештами лідерів опозиції. Якщо хтось думає, що США це підтримує, то він глибоко помиляється. А якщо ми вже такий центр світу і захищаємо грудьми всю Європу, то нехай західні партнери дадуть нам 84 млрд євро, як вони дали Польщі, а не кредити, які ми змушені повертати", – резюмував Вадим Рабінович.