Журналіст Кацман: Влада влаштовує пишні урочистості за мільйони, забуваючи індексувати пенсії і знижувати тарифи!

ZIK

Пишне і помпезне святкування тридцятої річниці незалежності України - це продовження кроків влади у бік власного піару з розряду "хліба людям не дамо, але зате дамо грандіозні видовища".

Таку заяву зробив заслужений журналіст України, політичний експерт Володимир Кацман в ефірі ток-шоу "Аргумент. Підсумки" на телеканалі "Перший Незалежний".

"Я хочу похвалити політтехнологів, які працюють в Офісі Президента, тому що їм, можливо, неусвідомлено вдалося намацати бажання людей побачити щось гарне і добре, що допомогло зібрати велику кількість людей на святкуванні Дня Незалежності... Ні підвищення цін на комуналку, ні нові податки, ні відсутність перспектив на отримання пенсії для майбутніх поколінь не злякали народ, і люди ще хочуть дивитися на шоу, а значить "гайки" ще не закручені до кінця, є ще можливість тиснути ще більше", - заявив він, підкресливши, що "ця влада добре розуміє психологію людей і замість хліба дає їм лише видовища".

Він також нагадав, що "за лаштунками великих святкових концертів і величезних флагштоків залишилися непроіндексовані пенсії, величезні ціни на продукти і бензин, колосальне зростання цифр в платіжках за ЖКГ, залишилася обіцянка швидкого миру на Донбасі".

"Упевнений: паради і концерти Бочеллі не повинні перешкоджати владі виконувати свої обіцянки миру, індексації пенсій, зниження тарифів і розвитку економіки країни. Свята закінчилися - і знову почалося скорочення вчителів і медиків, закриття лікарень по згубній реформі Супрун, знову люди потягнулися в пошуках роботи за кордони країни, знову молодь захотіла виїхати, щоб знайти робочі місця. Це, на жаль, вже наша повсякденна реальність, а не красиве шоу", - резюмував Володимир Кацман.