Віктор Медведчук: Українці в більшості своїй ніколи не підуть на те, щоб в Україні створювалася "анти-Росія"

"Опозиційна платформа - За життя"

Є те, що об'єднує Україну і Росію і що українська влада не в силах ні змінити, ні скасувати: загальна тисячолітня історія, православна віра, мільйони родичів в обох країнах. Про це сказав голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук у інтерв'ю програмі "Підсумки тижня".

"Тисячолітня історія, спільне коріння - вони набагато сильніше "хотілок" влади, в тому числі в Україні. І вони сильніші за зовнішнє управління, яке сьогодні насаджує ось цю ідеологію "анти-Росії"", ‒ зазначив опозиційний політик.

Він переконаний, що, як би не старалася влада, перетворити Україну на "анти-Росію" їй все ж не вдасться ‒ це не підтримають більшість українців. І тому така політика влади приречена на провал.

"Я впевнений, що українські громадяни в більшості своїй ніколи не підуть на те, щоб в Україні створювалася "анти-Росія". Це злочинно по відношенню до країни, це злочинно по відношенню до інтересів наших українських громадян", - зазначив Віктор Медведчук.