Експерт пояснив, чому люди голосуватимуть за Медведчука, а не за Зеленського

Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Стаття Віктора Медведчука про долю України адресована в першу чергу українському суспільству, тому що він, перебуваючи під домашнім арештом, намагається всередині країни вибудувати з суспільством прямий діалог на цю тему. Про це розповів український політолог Кирило Молчанов в інтерв'ю виданню "Украина.ру".

Експерт підкреслив, що Медведчук робить те, чого не робить президент Володимир Зеленський, хоча передбачалося, що він повинен був цим займатися з 2019 року.

"З урахуванням наростання кризової ситуації, враховуючи, що Зеленський, за якого виборці голосували як за "анти-Порошенка", по суті очолив наступного дня після обрання повністю порошенківський курс у вигляді його тріади "Армія, віра, мова"... я думаю, що як мінімум ті, хто голосував за Зеленського, зрозуміють, що їм нема за кого голосувати, окрім як за Медведчука", — вказав Молчанов.

Сенс статті Віктора Медведчука про Україну полягає в тому, що він зробив те, що повинен був зробити президент Володимир Зеленський, — відповів президенту РФ Володимиру Путіну на його статтю про єдиний народ, написавши план по виходу з нинішньої кризи, підсумував співрозмовник видання.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук у статті "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?" раніше написав, що збереження нинішньої політичної команди неминуче доб'є країну. На його думку, для виведення країни з кризи потрібно забезпечити захист прав і свобод громадян, економічний прагматизм і повернення на російський ринок, а також соціальну справедливість.