Кацман про перспективу Кузьміна стати генпрокурором: Він досить сувора людина і має необхідний досвід

ZIK

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін може бути хорошим генпрокурором, бо має необхідний досвід і за свою політичну кар'єру побував і у владі, і в опозиції. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив журналіст Володимир Кацман, відповідаючи на питання, яким би генпрокурором був Кузьмін.

"Це досить сувора людина. Саме такі якості і повинні бути у генпрокурора. Це людина з підвищеним почуттям справедливості. Це теж гарна якість для генпрокурора. З юридичної точки зору - це не Юра Луценко, який, так би мовити, не мав ні освіти, нічого. Це теж вагомий аргумент. Він знає, що таке прокуратура, він знає цей внутрішній світ", - сказав він.

Кацман зазначив, що найголовніше - що ця людина побувала як у владі, так і в опозиції.

"Ви ніби і спортсмен були, і тренер. Ви краще знаєте цей вид спорту з усіх боків. Так і тут. Він побував і у владі, працюючи в прокуратурі, і в опозиції, серед тих людей, який переслідує нинішня влада", - додав журналіст.

Нагадаємо, Кузьмін у своєму Telegram-каналі заявив, що після того як Європейський суд з прав людини розгляне другий позов голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука, нинішній українській владі знадобляться адвокати.