Медведчук заявляє про нездатність української влади вивести країну з економічної кризи, - зарубіжні ЗМІ

Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Чинна українська влада довела економіку країни до повного краху. Ситуація настільки критична, що результатом непрофесійних дій команди Президента Володимира Зеленського може стати дефолт. Про це пише англомовне інтернет-видання, що висвітлює найбільш резонансні події у світі Around World Journal, посилаючись на українських економістів і політиків, в тому числі і на голову політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука.

У публікації підкреслюється, що в Україні найближчим часом очікується зниження припливу інвестицій через потенційний обвал на внутрішньому ринку і, на думку радника глави Федерації роботодавців України з економічних питань Павла Вернівського, цю проблему допоможе вирішити врегулювання ситуації з еміграцією.

"Чи може Україна дозволити собі втратити таланти? Чи може Україна дозволити собі втрачати людей, якщо вони говорять "не тією мовою"? Ні, цього не може бути", – цитує економіста Around World Journal.

Інтернет-видання підкреслює, що українські політики "не розуміють, куди вони ведуть країну", наводячи слова голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука про те, що українська влада не змогла вивести країну з кризи і проводить економічну політику, яка призведе до провалу.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук повідомив, що повністю згоден з тією частиною матеріалів пред'явленого йому звинувачення і підозри, де зазначено, що він виступає проти чинного курсу і політики Президента України Володимира Зеленського. Про це політик заявив, спілкуючись з журналістами після того, як Київський апеляційний суд залишив без змін рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження опозиціонеру домашнього арешту.

"Влада відверто, відкрито, не ховаючись написала в матеріалах підозри, що Медведчук виступає проти чинного курсу і політики Президента Зеленського. Я підтверджую. Ось в цій частині я категорично підтверджую. Так, я виступаю проти курсу Президента Зеленського, який веде Україну в нікуди. Я виступаю проти дій влади, очолюваної Зеленським, який перетворив Україну з країни бідної, як було при Порошенку, на країну злиденну. І з кожним днем ми все більше відчуваємо ці соціальні та економічні проблеми нашого життя і будемо відчувати далі", ‒ підкреслив опозиційний політик.