Віктор Медведчук: Не варто озиратися на кроки Путіна, потрібно самим розібратися в тому, що відбувається в країні

zagittya.com.ua

Не варто озиратися на кроки президента Російської Федерації Володимира Путіна, українцям потрібно самим розібратися в тому, що відбувається в країні.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Перший Незалежний" заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук, відповідаючи на питання, які, на його погляд, дії з боку РФ можуть послідувати, якщо Україна продовжить вибудовувати державу як проект "Анти-Росія".

"Потрібно звертати увагу на слова Путіна, але не думати про те, що буде робити Путін. Давайте зробимо разом у нашій державі, давайте ми зробимо так, щоб влада йшла шляхом того, щоб визначити, якою має бути Україна, якою вона має бути в інтересах наших громадян. Не в інтересах Росії, не в інтересах Путіна, не в інтересах Вашингтона чи Брюсселя - в інтересах наших громадян. Ми можемо тільки самі побудувати країну шляхом вшивання в ті інтереси, які є загальними", - зазначив політик.

При цьому Медведчук уточнив, що має на увазі під загальними інтересами економічне відновлення та захист прав і свобод всіх співгромадян.

"Це економічне зростання, яке позначиться на рівні життя наших людей. Спільні інтереси - це захист прав і свобод наших громадян, а точніше відновлення цих прав, які грубо зневажаються і порушуються владою, очолюваною паном Зеленським. Це виконання соціальних програм. Хіба це не спільне для Західної, Північної, Південної та Східної України? Спільне! І ось якщо ми будемо робити так, щоб були захищені всі верстви населення в незалежності від їх добробуту, в незалежності від того, хто куди хоче йти - в ЄС, в НАТО або хоче сьогодні сповідувати відновлення відносин з РФ - ось тоді ми можемо побудувати нову Україну, успішну країну", - сказав політик.

Медведчук додав, що не думати про те, що буде робити Путін, потрібно ще й тому, що акцентування уваги на Путіні тим самим говорить: "Ну і що далі?".

"Але ж це "далі" має бути не для Путіна. Це "далі" має бути для наших людей. І ми повинні працювати в інтересах наших людей, слухаючи те, що нам говорять збоку", - резюмував політик. 

Нагадаємо, 23 серпня на сайті "Опозиційної платформи – За життя" вийшла стаття "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?" авторства голови політради партії, народного депутата Віктора Медведчука. У ній він серед іншого пише, що ідеологія "анти-Росії" руйнує українську державу, опускає нас навіть не до рівня Середньовіччя, а до рівня племені, у якого одна мова, одна кухня, одні танці і одні ідоли.