Медведчук: Україна провалила проведення "Кримської платформи"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Саміт "Кримська платформа" став піар-акцією київської влади, проведення якої вони провалили. Про це заявив глава політради української партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук, передають "РИА Новости".

"Її ("Кримську платформу") не можна розцінити інакше як піарівську акцію з боку влади. Більше того, ця піар-акція з боку влади провалилася. У цій акції не взяли участь жоден з глав держав ні країн "сімки", ні країн" двадцятки", - сказав політик.

Більше того, в саміті, за його словами, взяли участь "тільки трохи більше 40 країн". "Я зараз не кажу про рівень цього представництва. Немає представництва фактично 4/5 від загальної кількості країн світу. Це означає, що МЗС України провалило цю акцію", - підкреслив Медведчук.

Нагадаємо, саміт "Кримська платформа" пройшов у Києві 23 серпня з ініціативи України. На ньому обговорювалося питання "повернення" контролю над Кримом. У саміті взяли участь понад 40 країн і міжнародних організацій. Президент України Володимир Зеленський назвав старт саміту успішним і заявив, що на "Кримській платформі" була створена "потужна міжнародна коаліція для звільнення Криму з-під окупації РФ". Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що "Кримська платформа" має недружній характер, Москва, за його словами, робить висновки.