Медведчук: Навіть Зеленський визнав, що громадяни України - це громадяни всіх національностей, а не та дискримінація, яка сьогодні відбувається

фото з відкритих джерел

Навіть президент Володимир Зеленський визнав, що громадяни України - це громадяни всіх національностей, які мають право на свободу віросповідання, на свободу вираження своїх думок російською мовою та мовами інших національних меншин, а не та дискримінація, яка сьогодні відбувається в країні.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Перший Незалежний" заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук, відповідаючи на запитання, чи буде взагалі Україна існувати як країна, якщо влада продовжить пропонувати російським і російськомовним громадянам або асимілюватися, або емігрувати в Росію.

"Україна повинна розібратися в тому, що вона сьогодні собою являє. Україна повинна усвідомити, розумні люди, які повинні формувати точку зору сьогоднішнього дня, критичні оцінки того, що відбувається, і того, що має відбуватися в нашій країні, нашому майбутньому, вони повинні аналізувати ситуацію, при якій сьогодні країна, яка створена з багатьох частин, територій, які колись разом з людьми входили в інші держави, повинні бути захищені в своїх правах і свободах. І в своїх поглядах на життя. Саме тому і в наш час, коли мова йде про мову, прямо записано, що гарантується розвиток і використання російської мови та інших мов національних меншин. Саме тому йдеться з приводу того, що сьогодні громадяни України – і це нарешті визнав пан Зеленський, який на святкуванні 30-річчя про це заявив, громадяни України - це громадяни всіх національностей, які проживають на території України. Але ж це фраза з нашої Конституції. Ця фраза не тільки повинна звучати. Громадяни всіх національностей мають право на свободу віросповідання, на свободу вираження своїх думок російською мовою, мовами інших національних меншин, а не та дискримінація, яка сьогодні влаштована", - зазначив політик.

На думку Медведчука, як тільки українці зрозуміють, що вони собою являють і що треба рахуватися з правами інших національностей, що живуть на території України, економіка країни почне розвиватися і вона стане успішною.

"Як тільки ми зрозуміємо, українці, про те, що ми собою являємо, про те, що треба рахуватися з правами інших національностей, що живуть на території України, як тільки ми зрозуміємо, що ми повинні відновити захист наших прав, свобод, які на сьогоднішній день грубим чином зневажаються. Йдеться і про Конституцію, йдеться і про законодавство, коли права і свободи людей зведені до нуля їх реалізації. Коли йдуть політичні репресії, коли йдуть політично мотивовані дії, спрямовані на узурпацію влади в країні, коли введена позасудова розправа з громадянами, незалежними ЗМІ, закриваються канали, йде боротьба з інакодумством. Якщо ми не захистимо, якщо ми не відновимо ці права, якщо ми не відновимо економіку побудовою різновекторної економіки з урахуванням моста між Європою і Росією, відновлення економіки та економічних відносин з Росією, з іншими країнами, в першу чергу з країнами Тихоокеанського, азіатського регіону, де наша продукція є найбільш конкурентоспроможною, де ця конкурентоспроможність допоможе відновити нашу економіку, так як це основа всього.  Якщо ми не зробимо справедливою соціальну сферу, якщо ми не допоможемо нашим людям у питаннях медицини, освіти, соціальних виплат, то країна Україна, як країна, щаслива для своїх людей, як країна успішна, існувати не може. І це головне, на мій погляд, і стратегічне, що треба зробити в майбутньому, аналізуючи те, що сталося, аналізуючи те, що має місце сьогодні. Ми повинні задуматися і прийняти правильні рецепти дій для побудови майбутнього, щоб Україна стала успішною країною", - резюмував він.

Нагадаємо, 23 серпня на сайті "Опозиційної платформи - За життя" вийшла стаття "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?" авторства голови політради партії, народного депутата Віктора Медведчука. У ній він серед іншого пише, що президент Російської Федерації Володимир Путін говорить про один народ, об'єднуючи російський і український народ, а президент України Володимир Зеленський пропонує російським і російськомовним або асимілюватися, або емігрувати в Росію. При тому, що Путін і Зеленський говорять абсолютно про різне, вони запускають єдиний процес – Зеленський виганяє, а Путін запрошує українських громадян.