Ілля Кива: Доля викритого "перевертня" прокурора Столітнього вирішується в кабінеті Генпрокурора

фото з відкритих джерел

Прокурора Полтавської області Антона Столітнього, який "кришує" крадіжку газоконденсату на Полтавщині, викрили, а його подільників затримали. Про це народний депутат від "Опозиційної платфоми - За життя" Ілля Кива заявив у своєму телеграм-каналі.

"Трохи викриттів "перевертнів у погонах". Жадібний прокурор Полтавської області Столітній організував і взяв під крило групу злодіїв газоконденсату у складі 13 чоловік і дав їм можливість грабувати трубу. Але вчора все злочинне угруповання спіймали на місці скоєння злочину - на "трубі". І тепер Столітній має дуже серйозну проблему і з "блатними", у яких він отримував частку за крадений конденсат, і з керівництвом, яке про це дізналося", - сказав він.

Ілля Кива наголосив, що прокурор покривав злочинну діяльність, безпосередньо використовуючи службове становище.

"Щоб убезпечити діяльність злодіїв, він завів фіктивну справу на них і сховав у шухляду, заблокувавши можливість правоохоронним службам проводити слідчі дії стосовно цього угруповання", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Тепер все в руках Венедіктової, яка має вирішити долю "перевертня"! Дуже важливо, хто до неї перший прийде на прийом! Пам'ятаєте вислів: "Хто першим встав, того і тапки!" - підсумував він.