Віктор Медведчук: Відсутність влади в Україні замінюється зовнішнім управлінням

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України 

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук 112ua.tv

Інтерв'ю голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука в ефірі телеканалу "Росія 1"

Я так розумію, що ви собі вже обладнали студію. Незрозуміло, в якій ви кімнаті прямо зараз перебуваєте, але я достеменно знаю, що виходити з дому вам заборонив пан Зеленський. Що відбувається в Україні? Хто головний? Поставлю вам це питання. Прямо бійка між Зеленським і Порошенком, і ці американці, куди ж без них…

Відповідаючи на ваше запитання, мабуть, треба сказати перше про те, що незалежно, де я перебуваю, але я точно перебуваю під домашнім арештом. Це перше. Друге. Домашній арешт не заважає мені мати принципову, послідовну політичну позицію, яку я мав завжди. Більш того, гарантую, що вона буде реалізовуватися і далі, моя політична позиція, мої погляди, які не змінилися, які є також критичними, які не згодні з тією політикою, яку веде Зеленський і його команда.

І коли ви говорите про те, що хто ж головний у Києві, я вам скажу: головний це той, хто управляє ззовні нашою країною. Це не наша влада, це не наш президент, на превеликий жаль. Це ті, які насадили свої порядки, ті, які насаджують ці порядки, ті, які намагаються за допомогою ручної київської влади придушити ЗМІ, придушити голос опозиції, вести активну, жорстоку, незаконну боротьбу з інакомисленням, що відбувається зараз в Україні. І тому вчорашні свята, події перед цим, події, які будуть завтра, післязавтра, на жаль, я в цьому впевнений, вони всі спрямовані на те, що відсутність влади замінюється зовнішнім управлінням. І влада - це лише одна з ланок по реалізації цього зовнішнього управління.

Повний текст читайте тут.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.