Звинувачення проти Медведчука побудовані на голослівних твердженнях - компанія "Нові проекти" навіть не приступала до розвідки нових родовищ

Владислав Мулик
Владислав Мулик

Конфліктолог, офіцер СБУ в запасі

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук 112.ua

Про це пише Владислав Мулик на своїй сторінці в Facebook.

Головне враження від вчорашнього брифінгу Венедіктової і Баканова – в тому, що всі звинувачення проти Медведчука будуються на абсолютно порожніх і недоведених твердженнях. Чудовий приклад - діяльність компанії "Нові проекти", яка отримала ліцензію на розробку родовища "Глибока" на Чорноморському шельфі.

На думку силовиків, діяльність компанії чи то заподіяла, чи то могла заподіяти Україні значної шкоди. Але це не більше ніж маніпуляція, яка легко перевіряється. За інформацією з абсолютно достовірного джерела, Компанія "Нові проекти" не тільки не починала видобуток, але навіть не приступала до георозвідки цього родовища. Більш того, ні Медведчук, ні будь-хто з його близьких не має до цієї компанії ніякого відношення. Повторю - цю інформацію легко перевірити, і на момент брифінгу силовикам це було прекрасно відомо. І, відповідно, про якийсь збиток для української економіки мова не йде взагалі.

Що ж, висновок про звинувачення на адресу Медведчука напрошується один: весь цей "концерт" організований владою виключно для того, щоб закрити рот політику, який, не будучи президентом, робить для України незрівнянно більше, ніж Зеленський. Більш того, на кону у Зеленського і більш термінова проблема, яку він вирішити не в змозі - сьогодні влада буквально висмоктує з пальця будь-які доводи для того, щоб прикрити незаконність своїх дій по закриттю трьох опозиційних телеканалів - "Ньюзвана", "Зіку" і "112 Україна". Звідси - всі ці пошуки будь-яких псевдодоказів, щоб хоч якось виправдати тиск на провідного опозиційного політика.

І що б не говорили силовики про те, що нібито ніякої політики в їхніх діях немає і вони займаються виключно "кримінальним провадженням", - це теж брехня. Просто Зеленському потрібно хоч чимось прикрити машину репресій і боротьби з інакомисленням, яка набрала обертів й розганяється з немислимою силою.

Владислав Мулик

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.