Зі школи Зеленського у Кривому Розі виганяють 900 дітей, щоб зробити приємно президенту

ЗеРада
ЗеРада

Telegram-канал про українську політику

Офіс президента

Про це пише Telegram-канал "ЗеРада".

Моя дочка вчиться в школі № 95, м. Кривий Ріг. Це школа, в якій навчався наш "глибоко шанований" президент Зеленський.

Кілька днів тому нас, батьків, зібрали класні керівники й повідомили наступну новину: школу закривають на капітальний ремонт.

Термінів проведення капітального ремонту нам не повідомили. Я тільки можу припустити, що це займе не менше 2 років.

Як відбуватиметься навчальний процес. Учні ходитимуть до сусідніх шкіл. Таких шкіл 3. Кожен день школи для заняття дитини будуть змінюватися. Час навчання буде після 2-3 годин дня в другу зміну. Кожен день по 7 уроків. Це о котрій годині будуть закінчувати навчання? О 10-й вечора? Про який нормальний навчальний процес можна говорити?

Ми з'ясували, що про це рішення було відомо ще в липні-серпні 2021 року, коли ще можливо було подати документи в іншу школу.

Нам не забезпечили взагалі ніяких умов. Нам не повідомили жодної конкретики, як буде відбуватися процес навчання. Це було типу хі-хі-ха-ха, ну тепер буде так, кріпитеся...

На питання, а можна забрати документи й перейти в інший заклад, ми отримали відповідь, так, будь ласка, забирайте, якщо вас там приймуть, складайте іспити й переходьте. Нам взагалі не залишили жодних варіантів. Зараз нас ніде не приймуть. Нам не запропонували нормальних умов навчання. Нам взагалі нічого не запропонували, а просто поставили перед фактом.

Моя дитина, як і багато інших, не має нормальної можливості вчитися. Навіть умови віддаленого навчання й то видаються кращими. І таких дітей понад 900 осіб. Це школа президента, і те, що відбувається, - це повна ганьба. Хтось наживається на цьому. А моя дитина фактично позбавляється освіти й майбутнього.

Для того щоб вступити в цю школу, ми вже ходили 1 рік на підготовку й складали іспити. Ну якщо так відбувається, забезпечте нормальний перехід в інші заклади, якщо є бажання. Ні, про це й мови немає.

Не знаю, як це допоможе, але може щось трапитися. Ми прості люди, і на нашому рівні взагалі я не бачу виходу.

Ми, батьки, які бажають майбутнього своїм дітям, у відчаї.

Отже: місцева влада під керівництвом "смотрящего" Юзика вирішила зробити приємно президенту й відремонтувати його школу. Справа добра, але й тут Зе-команда змогла облажатися. На 900 дітей просто наплювали.

Щоб президент як простий учитель, а простий учитель як президент.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.