Жорстко пройшовся по Україні: Про що говорив Путін у своєму інтерв'ю?

Сергій Марков
Сергій Марков

Політолог

Президент Росії Володимир Путін ТАСС

Президент Росії Володимир Путін дав дуже жорстке інтерв'ю щодо України, в якому виступив проти позиції російських ЗМІ. Інтерв'ю окреме, велике. Про що говорив керманич Кремля

Про це пише Сергій Марков на своїй сторінці в Facebook.

1. Він різко висловився проти нового закону про корінні народи України, де росіянам відмовлено в цьому статусі. З його точки зору, тим самим примусово змушують мільйони людей записуватися в українці.

2. Крім того, він висловив свою точку зору про переговори Байдена і Зеленського, яка кардинально відрізняється від того, як це подавали російські ЗМІ. Російські ЗМІ звикли насміхатися над Зеленським, і тут вони також відзначали, що Зеленський набрехав, що Байден обіцяв йому членство України в НАТО. Путін запропонував абсолютно протилежне трактування. На його думку, Байден насправді обіцяв Зеленському членство України в НАТО.

Новини за темою: "Вирок" дипломатії Зеленського: П’ять причин, чому Україну не запросили на саміт НАТО

Але США не хочуть, щоб ця інформація стала зараз відома, тому що Росія займає різко негативну позицію. Тому США просто вирішили самі збрехати і попросили Зеленського збрехати, приховуючи інформацію про те, що Байден обіцяв Зеленському членство України в НАТО.

3. Путін пояснив, чому членство України в НАТО є для Росії абсолютно неприйнятним і це насправді "червона лінія". Тому що час підльоту ракет з Харкова до головних центрів Росії близько 7-10 хвилин.

4. Путін, здається, висуває тему України на перший план на саміті з Байденом. І посилює позицію. Жорсткіше треба, жорсткіше - це правильно.

Сергій Марков

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.