Зеленський звільнив голову Служби зовнішньої розвідки Кондратюка, якого ЗМІ називали автором "плівок Медведчука"

Микита Варламов
Микита Варламов

Політолог-міжнародник

Валерій Кондратюк скріншот

Про це пише Микита Варламов у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Президент Зеленський був не в собі, коли вчергове його кадри, що "подають надії", його підставили, причому відразу у декількох кейсах. Кондратюк, який відповідає за "плівки Бігуса", розлютив Зеленського своєю безрезультатною роботою, за що його сьогодні звільнили.

Зеленський дав - Зеленський забрав. Саме за таким принципом в Україні роздають усі керівні посади протягом двох останніх років.

За цим же принципом відносно нещодавно свою посаду голови Служби зовнішньої розвідки отримав і Валерій Кондратюк. Як писали ЗМІ, саме Кондратюк став тим звукорежисером-аматором, який "зливав" через Офіс президента так звані "плівки Бігуса", за якими зараз судять голову політради ОПЗЖ Медведчука. Але в цьому зручному кріслі Кондратюк просидів недовго.

Після того, як Зеленський остаточно переконався, що "вихлоп" від оприлюднених "записів" не те що мінімальний, а скоріше негативний для його репутації, він швидко посунув Кондратюка.

Більш того, Зеленський зрозумів, що з дня на день справа Медведчука розвалиться, а за репресії проти опозиції він ще й зганьбився перед міжнародними партнерами. Тому президент, по-перше, занервував, а по-друге – швидко підписав указ про звільнення Кондратюка.

До того ж ні для кого не є таємницею, наскільки сильно Зеленський любить впадати в істерику, а тут ще й з подачі Кондратюка прилетів черговий провал. Цього разу - у справі Чауса.

За інформацією ЗМІ, викрадення одіозного судді здійснили співробітники української розвідки, якою, власне, Кондратюк і керував до цього дня. І сьогодні ж за збігом обставин генпрокурор Молдови офіційно підтвердив цю інформацію.

Після її оприлюднення президенти Молдови та Грузії в Батумі влаштували демарш Зеленському. Така ганьба для тонкої натури коміка прирівнювалася до смерті. І навіть міцне дружнє плече Єрмака в цей момент не змогло захистити Зеленського від нападок сповненої рішучості Майї Санду.

У світлі всіх цих подій Кондратюк став для Зеленського максимально "незручним", за що Зеленський його звільнив.

Зважаючи на все це, прогнозую, що в осяжному майбутньому Медведчуку скасують домашній арешт, адже підстав для його продовження суд не має. За кілька місяців, навіть вдаючись до шаленого тиску, численних обшуків у Медведчука та членів його сім'ї, Зеленський не зміг знайти нічого, що дало б можливість "притиснути" опозиціонера.

Президент спробував, але не вийшло.

Микита Варламов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.