Зеленський знає, що Медведчук - його єдиний конкурент на виборах, тому відчуває перед ним нелюдський страх

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

Тільки "Опозиційна платформа - За життя" гідно вшанувала 80-ту річницю початку Великої Вітчизняної Війни 112.ua

Давно вийшло інтерв'ю (читати - похвальна ода) Зеленського його кишеньковим журналістам, в якому він цілком серйозно заявив, що у нього "немає жодного конкурента" на майбутніх президентських виборах. Ну, природно, Зеленський вкотре нам збрехав. Він чудово знає, що його головний конкурент - Медведчук. Більше того, останні місяці він робить все, щоб посадити лідера української опозиції, бо відчуває перед ним нелюдський страх.

Звичайно, така боягузлива поведінка Зеленського має  причини. За останні два роки у преЗЕдента не вийшло практично нічого, в той час як Медведчук показав відчутний результат за більшістю напрямів. І якби Зеленський не вставляв опозиціонеру палиці в колеса, то кожному українцю зараз би жилося значно легше.

112ua.tv

Дивіться самі. Одна з найболючіших тем для українців - тарифи. І ось Медведчук домовився про зниження ціни на газ на 25%, що в результаті б призвело до відчутного зниження ціни для споживачів. Зеленський же підвищив тариф на електроенергію на 86%, природний газ подорожчав на 63% і на 12% вода.

Наступне з наболілого - конфлікт на Донбасі. Кількість обстрілів зростає, продовжують гинути українські військові, а Зеленський розповідає про референдум щодо будівництва "стіни" на Донбасі, яка відріже ці території якщо не назавжди, то дуже надовго. Звичайно, Зеленському муляє те, що на противагу йому Медведчук розробив мирний план, який затвердив з усіма без винятку сторонами в переговорному процесі: "ЛДНР", Росія та Європа.  Та й те, що з Медведчуком у принципі ведуть переговори політики всіх рівнів. Сам Зеленський же став ізгоєм на міжнародній арені, з ним не рахуються ні в "нормандському форматі", не проводять і двосторонні зустрічі.

Ще одна важлива тема щодо Донбасу - звільнення полонених. Під слово Медведчука з ОРДЛО визволили 493 людини, понад півтори тисячі українців повернулися додому до сімей. Ватажки "ЛДНР" були навіть готові в односторонньому порядку передати Медведчуку чотирьох хворих жінок зі своїх застінків. Але, як зазвичай, втрутився Зеленський і заблокував будь-які процеси з повернення українок додому. І загальновідомий факт - за останній рік Зеленський не повернув додому жодної людини.

Далі щодо економіки. Наслідки роботи Зеленського за цим напрямом без перебільшення відчули у своїх гаманцях всі українці. Деградація, деіндустріалізація, деінтелектуалізація Української держави – головні досягнення президента. І є напрацювання Медведчука, саме він домовився про зняття в односторонньому порядку санкцій з українських підприємств. Зрозуміло, це дало б можливість створити тисячі робочих місць.

Тут неможливо не сказати і про позицію Зеленського щодо ринку землі. Поки він ще президент, то поспішає розпродати єдине багатство українців транснаціональним корпораціям в інтересах Заходу. Медведчук же проти розбазарювання українських земель і вважає, що з цього питання необхідно провести референдум, опозиціонер хоче почути думку народу.

Не менш плачевною є ситуація з роботою Зеленського і за медичним напрямом. Зараз Україна займає 1-ше місце за зростанням захворюваності на Covid-19 в Європі. Тим часом Зеленський примудряється робити щеплення депутатам вакциною Pfizer, а людям віддають залишки у вигляді індійських і китайських препаратів, яких вистачає тільки на 1% населення. А, з іншого боку, є опозиціонер Медведчук, який домовився про виробництво в Україні однієї з найкращих вакцин у світі, що уможливило б масову вакцинацію.

Звісно, ідея порівняти справжнього політика з криворізьким блазнем якоюсь мірою є абсурдною. Адже Медведчук – доктор юридичних наук, професор. Багато років він послідовно обстоює свої переконання і не змінює політичну позицію, спрямовану на благо народу України. Незважаючи на введення санкцій режимом Зеленського, живе в Україні та сміливо відстоює свої права в суді.

Зеленський же постійно обманює виборців під слоганом: "Я вам нічого не винен". На відміну від свого прототипу Голобородька, який Зеленський нав'язував українцям через свій серіал, він боягузливо їздить із супроводом кортежів і давно втік жити за високим парканом у Кончі Заспі. Та й чого тільки варта його відома країнам СНД особлива здатність - грати *уєм на роялі.

Повертаючись до нашого першого питання: "Хто справжній президент України?", думаю, відповідь є очевидною. Колись нам всім набридне ганьбитися через президента-клоуна – і ми перейдемо до реальних дій для досягнення миру і вирішення своїх проблем. Звісно, нам потрібен сильний лідер, якого поважає увесь світ, до чиєї думки дослухаються, – той, хто зможе повести за собою Український народ без чвар і воєн.

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.