Блогер: Зеленський заявив, що в Україні не може бути демократії. Та хто ти такий, щоб вирішувати за 40 мільйонів людей?

Ярослав Бондаренко
Ярослав Бондаренко

Блогер

Фото з відкритих джерел

Зеленський, якого українці обрали на демократичних виборах, щоб він охороняв Конституцію і права людини, після двох років повноважень отримав нахабство заявити, що в Україні не може бути демократії, як у Європі.

"Я вважаю, що в Україні не може бути такої демократії, як у старій Європі, у нас немає часу", — заявив Зеленський, розповідаючи про Антиолігархічний законопроект.

Хочеться запитати у Володимира Олександровича - а хто ти взагалі такий, щоб вирішувати, може бути чи ні демократія в 40-мільйонній країні, яка пережила дві революції?

Вибачте, але якого біса вчорашній гуморист (щоб не сказати жорсткіше) почав повчати українців, як їм жити? Демократія йому не подобається. Демократія - це запорука поваги до кожного громадянина і його власності. А Зеленський вже не приховує, що плював він на наші права і свободи.

Не визнаючи демократичних засад, Зеленський без суду і слідства закриває канали, накладає санкції на своїх же співгромадян, відбирає у людей бізнес і видворяє з країни. Та чого вже - на лідера опозиції Медведчука Зеленський нацьковує весь силовий блок, аби розчистити собі шлях до другого терміну.

Все це вирішує одна людина. Не суд, як у нормальній демократичній державі, а один коротун, який загрався в диктатора. Який, до того ж, ще й вказує на вади інших держав. Критикує НАТО і ЄС, що не беруть Його Величність до себе. І не візьмуть.

Після такої явки з повинною, та й ще напередодні Дня Конституції, парламент, якщо він має якусь повагу до людей, які обрали його, просто зобов'язаний оголосити недодиктатору імпічмент. А далі вже нехай суд вирішить, чого за свої діяння заслужив шостий президент. Там вже вистачить на пристойний термін.

Ярослав Бондаренко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.