Зеленський за два роки провалив усі напрями своєї діяльності, тому пішов атакою на лідера опозиції Медведчука і закрив чесні ЗМІ

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Зеленський за два роки встиг стати ізгоєм для країни УП
Про це пише Володимир Шамін у своєму блозі на Korrespondent.net.
 
14 червня було опубліковано результати опитування Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, в якому 65 опитаних "експертів" назвали головним досягненням Зеленського за другий рік президентства – закриття телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZiK, а також боротьбу з опозицією та її лідером Віктором Медведчуком. Таку думку висловили 81% опитаних фондом експертів.
 
І тільки 9% сказали, що президент може записати собі в заслугу перемир'я на Донбасі в липні 2020 року. Цікаво, до речі, чому опитували так званих "експертів". Напевне, тому, що вийти на вулицю і запитати у людей побоялися:  експертам можна спустити методичку і дати чіткі вказівки, що говорити, а що – ні. Зеленський міг би ще провести таке саме опитування у своїй родині або запитати в Єрмака і Кирила Тимошенка, чи задоволені вони президентом України, – теж отримав би хороший для нього результат.
 
Про що це свідчить? Це свідчить про те, що Зеленський як президент за два роки не зробив нічого, абсолютно нічого значущого для своєї країни, крім "войнушки" з опозицією. Немає жодних реальних кроків щодо навіть мінімуму з того, чого від нього безуспішно чекають люди: стабільності, підвищення зарплат і пенсій, миру на Донбасі, адекватних тарифів у платіжках за комуналку. Тобто для свого народу за два роки Зеленський як президент не зробив абсолютно нічого з того, з чим він йшов на вибори. І в найближчі роки нічого не зміниться. Люди стануть ще біднішими, а придворні олігархи - багатшими. А разом із ними і вся верхівка влади.
 
І в цій ситуації зовсім не дивно, що президент намагається протиправними методами здійснювати репресії проти голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука. Адже саме він зробив за два роки для країни в рази більше, ніж Зеленський. Він домовився про зниження ціни на газ на 25%, що в остаточному підсумку дало б змогу істотно знизити ціну для кінцевого споживача. Медведчук розробив і презентував у Страсбурзі, в Європарламенті такий мирний план з повернення Донбасу, який із захопленням прийняли і учасники "нормандської четвірки", і представники ОРДЛО. В його основі - прямі переговори в чотирикутнику: Київ - Донецьк - Луганськ - Москва. Цей план, на думку представників Берліна, Парижа, Москви, Луганська і Донецька, є найбільш реалістичним і найбільш оптимальним для вирішення конфлікту на Донбасі. 
 
Медведчук домігся того, що Україна могла б в першочерговому порядку отримати якісну вакцину від коронавірусу "Супутник V", яку високо оцінили всі провідні країни світу. Більш того, нам навіть готові були передати технологію виробництва цієї вакцини! І українці вже з квітня могли б робити щеплення якісним препаратом і бути здоровими. 
 
Саме це страшенно дратує Зеленського, який два роки протирав штани у кріслі президента, направо та наліво порушуючи всі можливі та неможливі закони, що підтверджують і Євросоюз, і Європарламент, і ООН. Дратує владу, що Медведчук, будучи в опозиції, домігся для країни більшого, ніж Зеленський, з усім його державним апаратом і церберами з РНБО.
 
Але найкраще характеризує відмінність між Зеленським і Медведчуком те, що Медведчук домовився про звільнення в односторонньому порядку чотирьох осіб із ОРДЛО, а Зеленський зробив так, що вони п'ятий місяць перебувають у в'язницях, в не вдома з рідними.
 
І якщо президент дійсно не розуміє, що насправді відбувається в державі та які справжні підсумки двох років його роботи - можу лише порадити прочитати хоч кілька публікацій іноземних медіа з тих майже 40 тисяч, які дають реальну адекватну оцінку його діяльності. Може, хоч тоді він зрозуміє, що підсумок його роботи – повний нуль.
 
Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.