Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський за два роки остаточно угробив і свій рейтинг, і країну. Вивести економіку з колапсу зможе тільки Медведчук

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Президент України Володимир Зеленський разом зі своєю веселою командою колишніх "квартальців" за два роки остаточно угробив не тільки свій рейтинг, а й країну. Вперше за багато років ми опинилися перед прямою загрозою віялових відключень електроенергії, а газу в сховищах залишилося стільки, що буде дивом, якщо ми дотягнемо до нового року. І це лише одна з цілої купи проблем, які створили некомпетентні люди, які керують нашою державою. У зв'язку з цим стає очевидним те, що врятувати Україну і нас з вами зможе тільки лідер опозиції Віктор Медведчук.

Для тих, хто сумнівається, я постараюся пояснити максимально простою мовою, чому саме опозиційний політик здатний розгребти "авгієві стайні" "зеленої" команди.

Перше. Медведчук - політик з колосальним досвідом. Він має величезну повагу й авторитет за кордоном - як на Заході, так і на Сході. А це означає, що з ним на рівних розмовляють глави держав і провідні європейські політики. Відповідно, завдяки цьому саме Медведчук зможе домогтися найкращих умов для України, будь то фінансові або економічні питання.

Друге. Лідер опозиції, незважаючи на колосальний пресинг нинішньої влади, вже зробив для країни більше корисного, ніж Зеленський. Наприклад, він ще рік тому домігся знижки на газ у розмірі 25%, завдяки чому ми платили б за газ всього лише 175 доларів, замість тисячі доларів. Відповідно, країні вдалося б уникнути подорожчання всього - починаючи від продуктів харчування, закінчуючи паливом і промтоварами. І ніхто не турбувався б про загрозу віялових відключень електрики, нестачу блакитного палива і перспективу замерзнути взимку. Адже і загроз би таких просто не існувало б!

Третє. Медведчука вся Європа знає як виключно ефективного перемовника, завдяки якому з полону ОРДЛО були звільнені сотні українців. А його план з мирного повернення Донбасу із захопленням прийняли всі - і в Парижі, і Берліні, і Москві. Відповідно, якби офіційний Київ вгамував свою гординю, пристав на план опозиціонера - то Донбас вже давно жив би під мирним небом.

Четверте. Коли в світі тільки почалася пандемія коронавірусу, і за вакцину билися провідні країни, Медведчук зміг домовитися про першочергові поставки якісного препарату в Україну. Більш того, нам навіть готові були надати технології з виробництва вакцин від коронавірусу! І з квітня українці прищеплювалися б своїм, якісним і перевіреним препаратом. А значить, багатьох сотень смертей і тисяч захворювань вдалося б уникнути.

П'яте. Медведчук, незважаючи на колосальні репресії з боку влади, продовжує відстоювати наші з вами інтереси. Незважаючи на всі погрози, він не зламався, не злякався і не втік з країни, як розраховував Зеленський. Він продовжує відстоювати свою правду в судах, причому з успіхом, адже нашвидку сфабриковані "справи" проти нього розвалюються на очах.

Сподіваюся, цього буде достатньо, щоб переконати тих, хто сумнівався в здатності Медведчука витягнути країну з тієї ями, в яку загнав її, разом зі своїм рейтингом, "свій хлопець" з народу Зеленський.

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.