Зеленський з олігархами розвели українців як кошенят і подарували Раду другу з КВК

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Замість реальної боротьби з впливом олігархів на політику Зеленський грає роль слухняного виконавця команд олігарха Коломойського в ослабленні його конкурентів РІА Новини

Українці живуть погано, бо їх оббирають олігархи. І саме тому Україна стала першою країною у світі, де розпочалася велика боротьба з олігархами. На передньому фланзі боротьби став кортеж Зеленського. Фланг посилювали РНБО та шоу про боротьбу з олігархами на телеканалі Ріната Ахметова.

Поки українці спостерігали за кварталівським шоу "Велика боротьба з олігархами", Офіс президента домовився з групами олігархів у парламенті про підтримку відставки спікера Дмитра Разумкова. Група одного з найбагатших українців Ігоря Коломойського "За Майбутнє" дала 19 голосів. А група "Довіра" дала 18 голосів. Контролює її найбільший аграрний олігарх Андрій Веревський.

А тепер оцініть красу гри. Два найбільші олігархи країни допомагають Зеленському, який бореться з олігархами, знести голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Ще раз. Один Зеленський бореться, щоб українці жили без олігархів. А інший Зеленський об’єднується з олігархами, щоб знищити свого соратника Дмитра Разумкова.

Офіційна причина звільнення Разумкова – це начебто порушення регламенту. Справжня ж причина – це небажання Разумкова підтримувати рішення Зеленського та РНБО щодо санкцій проти опозиційних каналів ЗІК, 112 та NEWSONE. А також незгода з тим, що влада переслідує лідера опозиції Віктора Медведчука.

Підтверджує цю версію той факт, що оточення Разумкова дізналося про можливе його звільнення одразу після того, як він не підтримав незаконне рішення РНБО щодо знищення телеканалів. Звільненням Разумкова Зеленський продемонстрував, що він готовий знищувати свободу слова, лідерів опозиції та незалежність парламенту заради того, щоб люди не дізналися про його брехню, офшори та корупцію.

Після відсторонення Разумкова офіс Зеленського проштовхнув на посаду голови Верховної Ради Руслана Стефанчука. Єдине досягнення якого полягає в тому, що він колись разом із Зеленським грав у КВК.

Ось така вона, справжня боротьба з олігархами, бідністю та кумівством у виконанні простого хлопця з Кривого Рогу. Вас щось не влаштовує? Тоді Зеленський з олігархами прийдуть до вас.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.