Зеленський уже ніколи і нікого не зможе обдурити. Люди знають правду і розуміють, що допомогти їм зможе тільки Медведчук

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

112ua.tv

До яких би хитрощів не вдавався президент Володимир Зеленський по відношенню до свого народу, намагаючись прикрити свої провали, всі його зусилля будуть марними. Люди абсолютно не дурні, як, очевидно, думають чиновники з Банкової, і прекрасно розуміють, в яку яму завели країну веселі "зелені" хлопці. Найяскравіше тому підтвердження - стрімке падіння рейтингу Зеленського. А все тому, що люди втомилися від нескінченного обману чиновників і усвідомлюють, що реанімувати країну зможуть тільки професіонали на чолі з лідером опозиції Віктором Медведчуком. 

Адже саме опозиційний політик, незважаючи на весь пресинг влади, продовжує боротися за краще майбутнє простих українців. Не депутатів, не міністрів, не іноземців з наглядових рад українських підприємств, а простих учителів, лікарів, пенсіонерів, молодих сімей - словом, всіх, хто просто хоче гідного і щасливого майбутнього у власній країні. 

Зеленський же, нахабно маніпулюючи цим бажанням, у відосиках говорить одне, а на ділі робить все можливе, щоб кращі фахівці, кращі уми держави продовжували тікати з країни в пошуках кращого майбутнього. А його подачки у вигляді тисячі гривень за вакцинацію і підняття мінімального прожиткового мінімуму на 99 гривень при космічних тарифах на комуналку, зростанні цін абсолютно на все і загрозу замерзнути взимку через енергетичну кризу, і поготів виглядають диким цинізмом. 

Йому можна було би пробачити такі речі в перший рік президентства. Ну, мовляв, людина без досвіду, але з великим бажанням щось змінити. Але проходить рік за роком, а ми живемо все гірше і гірше! То чи не час зупинитися, чесно собі зізнатися, що так, підвів всю країну, не впорався, і піти з мінімальними крихтами честі та гідності? І залишити розгрібати те, що наворотив, команді професіоналів? Тим більше що у Медведчука є більш ніж достатньо досвіду у вирішенні кризових ситуацій в масштабах країни.

Варто згадати хоча б те, що він не дав Україні замерзнути в 2014-2016 роках, коли в країні була критична нестача вугілля. Або його відносини з політиками Заходу і Сходу, засновані на взаємній повазі, які можуть послужити хорошу службу Україні. Або його зусилля з досягнення миру на Донбасі, починаючи від звільнення сотень полонених українців, закінчуючи мирним планом, якому аплодували європейські лідери.

Медведчук уже давно довів, що є професіоналом найвищого класу у всіх сферах, починаючи від економіки і закінчуючи соціальною політикою. І саме тому, якщо Зеленський є людиною честі, то повинен поступитися лідерові опозиції дорогою, давши можливість врятувати країну від краху. 

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.