Зеленський визнав, що переслідуванням Медведчука він хоче зробити з нього свого заручника

Юрій Дудкін
Юрій Дудкін

Військовий історик і політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Про це пише Юрій Дудкін на своїй сторінці в Facebook.

Україна розглянула б можливість обміну Віктора Медведчука на ув'язнених українських громадян, якби така пропозиція надійшла б з боку Росії, заявив в ефірі ICTV президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що підставою для цього стала б наявність у Медведчука російського громадянства.

Тобто нарешті все стає на свої місця: якщо в сфабрикованій Зеленським кримінальній справі проти Віктора Медведчука немає жодного доказу його провини і справа розсипається, то В. Медведчука потрібно терміново міняти на інших осіб, на Крим, на газ... На що завгодно, аби позбутися страшного для Зеленського політичного конкурента. Тобто В. Медведчук заарештований і перебуває під домашнім арештом, з електронним браслетом на нозі, як особистий заручник президента Зеленського.

Нагадаю комедіанту-президенту, що Віктор Медведчук - народний депутат України, захищений Конституцією країни, яка вища за президентську владу. У нього не було і немає ні російського, ні іншого громадянства, крім українського.

Юрій Дудкін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.