Зеленський віддав Кондратюку крісло в РНБО за плівки, які може зробити п'ятикласник

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Кондратюк і посаду свою, на хвилиночку, голови Служби зовнішньої розвідки, отримав якраз завдяки цим плівкам Фото з відкритих джерел

Кондратюк працював в Адміністрації Порошенка і вів записи "про всяк випадок", зрозуміло, без будь-якої законної підстави

Оригінал - на сайті Korrespondent.net.

Прочитав учора в ЗМІ цікаву інформацію - виявляється, всі плівки Бігусу зливає такий собі Валерій Кондратюк. Це людина, яка працює в Офісі президента. Більш того, він це робить по команді керівника ОП Андрія Єрмака.

Кондратюк працював в Адміністрації Порошенка і вів записи "про всяк випадок", зрозуміло, без будь-якої законної підстави. За фактом Кондратюк і посаду свою, на хвилиночку, голови Служби зовнішньої розвідки, отримав якраз завдяки цим плівкам, як, втім, і місце в РНБО. Просто Зеленському дуже сильно хотілося хоч якось помститися Порошенкові за те, що той проїхався по ньому критикою під час виборчих перегонів, тонка душевна організація нашого президента не витримувала.

Звичайно, в ОП дуже намагалися вибрати вдалий момент для "нищівного удару" по опоненту, і, як їм здається, дочекалися. Тільки ось проблема в тому, що плівки ці – виїденого яйця не варті. Не кажучи вже про те, що в суді незаконні записи ніякої юридичної сили не мають, є ще одне велике "але". Такі "плівки" може зробити будь-який п'ятикласник, витративши на це трохи часу в простій програмі, доступній в Інтернеті всім і кожному. До слова, дуже кумедно це продемонстрував нардеп Кузьмін, який показав громадськості відео, де Путін нагороджує Зеленського орденом за заслуги перед Росією, а Лукашенко запропонував Данілову очолити білоруський колгосп.

Але найбільше мене хвилює той факт, як в нашій країні роздають посади. Тільки уявіть: глава Служби зовнішньої розвідки, найважливішого і найсерйознішого органу, отримує посаду за такі ось "плівки". Це що, міністр аграрної політики для отримання посади приніс мішок картоплі президенту, а міністр охорони здоров'я обробив подряпину? Більшого Зеленському і не потрібно, щоб роздавати крісла? Моторошно. За державу прикро.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.