Зеленський робить усе, щоб заморозити країну, а Медведчук може врятувати людей від цього

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

До початку зими залишилося близько двох тижнів, а влада на чолі з Зеленським навіть і не думає вирішувати питання критичної нестачі вугілля і газу в країні. Туманні запевнення, що "Катар нам допоможе", викликають тільки саркастичну усмішку навіть у найзатятіших прихильників "зелених". Люди все чіткіше розуміють, що ніякий "закордон" - ні Європа, ні Катари - нам не допоможе. Допоможе тільки одна людина - лідер опозиції Віктор Медведчук.

Вся справа в тому, що українці порівняно недавно теж стикалися із загрозою не пережити зиму без газу і вугілля. Це було не так давно - в 2014-2016 роках. І єдиний, хто допоміг країні, - це Медведчук, який, за допомогою свого колосального досвіду як політика, економіста і переговірника, зміг домогтися безперебійного отримання українськими ТЕЦ вугілля, яке змогло зігріти всіх нас холодною зимою.

Тоді теж були так звані діячі, які кричали, що "ПАР нам допоможе". Але на практиці з'ясувалося, що вугілля з африканської країни нашій системі не підходить! У підсумку було витрачено дорогоцінний час і, звичайно ж, бюджетні кошти. Цього разу Зеленський з командою чинить так само, розповідаючи, що Катар стане тим самим порятунком для країни, завдяки якому українці переживуть зиму без проблем. А потім, тим, хто залишиться в живих після морозів, розповідатимуть чергові казки на тему: "Чому не вийшло, хто винен і що робити".

Залишається одне: жити з розумінням того, що все минає, мине і це. Влада Зеленського не нескінченна. І коли українці підпишуть йому остаточний вирок, не вибравши його президентом, до влади прийде Медведчук. Він подбає про всіх українців так, як робив це завжди. І, як мінімум, загрози нестачі газу або віялових відключень електроенергії залишаться в страшному "зеленому" минулому.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.