Зеленський прирікає народ на голод і холод, а Медведчук домовився про газ для країни за 175 доларів

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Ціна на газ у Європі побила черговий рекорд, досягнувши 1250 доларів за кубометр. Для простих українців це означає, що суми в платіжках зростуть в рази. Як, власне, і ціни на абсолютно всі товари і послуги. Більшість наших співгромадян із жахом очікують наближення опалювального сезону і розуміють, що взимку їм в буквальному сенсі доведеться боротися за виживання. Але ж все могло б бути по-іншому, якби наша влада прийняла домовленості, які були досягнуті лідером опозиції Віктором Медведчуком, і платити за газ всього лише 175 доларів. Відчуваєте різницю: 1250 доларів і 175?

Для простих людей ця різниця означає можливість жити, а не виживати. Купувати хороші продукти, ліки, одягатися самим, і одягати своїх дітей. Можливо, навіть щось відкладати про запас. Комусь планувати навчання своїх дітей або їх народження. А комусь - лікування своїх літніх родичів. Одним словом, планувати майбутнє.

Однак Зе-влада позбавила власний народ навіть цього. Відмовившись від пропозиції Медведчука, Банкова фактично прирекла людей на боротьбу за життя і тотальні злидні, коли єдиною метою буде не померти з голоду і нашкребти грошей на оплату за комуналку. А якщо грошей немає - то замерзнути на смерть.

Ось те найближче майбутнє, яке молоді реформатори визначили для України, для наших дітей і наших батьків. А тепер питання: навіщо нам влада, яка не здатна подбати про свій народ?

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.