Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський повинен вибачитися перед народом України за всі свої помилки і піти у відставку

Поліна Райтенко
Поліна Райтенко

Журналістка

Президент України Володимир Зеленський Gleb Garanich/Reuters

Оригінал - на сайті I.UA.

Президент України Володимир Зеленський за два роки встиг наламати стільки дров, що, перефразовуючи цитату з одного відомого фільму, в ЗАГС українці його вже відвели, а тепер пора вести до прокурора. Адже за весь час перебування його на посаді глави держави, люди не побачили зовсім нічого з того, що він обіцяв у своїх передвиборчих роликах. І саме тому рейтинг Зеленського вже на даний момент дорівнює майже нулю. Чесне слово, якби він був людиною честі - то відправився б у відставку за власним бажанням, давши можливість професіоналам врятувати країну!

Судіть самі: хіба за два роки у нас покращилася економічна ситуація? Є зростання промисловості? Сільського господарства? Може, хтось, окрім "слуг народу" і близького оточення гаранта, став краще жити? Ні, звичайно. По всіх фронтах - починаючи від соціалки та закінчуючи макроекономікою - повний провал. Нові енергійні хлопці при владі не змогли ні налагодити відносини з іншими країнами, і тому на Заході з нас просто сміються, а у Вашингтоні вважають своїми слухняними ляльками, ні всередині країни дати людям хоча б надію на те, що все зміниться на краще. Єдине, що президент собі вішає на шию як медаль - це проект "Велике будівництво", давно прозваний в народі "Велике крадівництво" за мільярдні розкрадання.

Немає толку ні в чому: на Донбасі досі гинуть люди, тисячі українців продовжують нудитися в тюрмах ОРДЛО, питання вакцинації населення від коронавірусу провалене до такої міри, що Зеленський пообіцяв аж тисячу гривень тим, хто все ж зважиться зробити щеплення. Сором. Просто сором.

Що вже говорити про газ! Судячи з того, що говорять представники влади, - досі незрозуміло, скільки саме нових нулів опиниться в платіжках українців, якщо взагалі буде за що платити, адже, за офіційною інформацією, газу нам надовго не вистачить. А значить, українці будуть замерзати в своїх темних будинках, адже світла теж не буде через віялові відключення. Ті, хто не загине від коронавірусу, - замерзне на смерть. На яке "прекрасне" майбутнє нас із вами прирікає нинішня влада!

І це я не перерахувала і десятої частки усіх помилок, а може і злочинної недбалості нинішніх чиновників з Банкової. Тому поки ще не стало зовсім пізно - давайте разом попросимо Зеленського піти по-хорошому, звільнивши місце для справжніх професіоналів - тієї ж опозиції на чолі з Віктором Медведчуком, які неодноразово витягували країну і не з такої ями. Поки ще не пізно все виправити.

Поліна Райтенко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.