Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський поводиться, як тюремник, не роблячи нічого для звільнення українців з ОРДЛО, в тому числі чотирьох українок, про яких домовився Медведчук

Олена Броницька
Олена Броницька

Політолог

Фото з відкритих джерел

Про це пише Олена Броницька на своїй сторінці в Facebook.

Мирне небо над Донбасом і звільнення всіх українців з полону ОРДЛО. Такими були одні з головних пунктів передвиборчої кампанії кандидата в президенти Володимира Зеленського. Минуло два роки з моменту його обрання, а на Донбасі продовжують стріляти і тисячі українців безуспішно чекають, коли ж опиняться на волі. У тому числі чекають і чотири українки - Наталія Стеценко, Світлана Довгаль, Наталія Савченко та Катерина Котенко.

Троє з них перебувають у в'язниці близько двох років, ще одна - п'ять. Вони могли би бути на волі зі своїми рідними ще в січні нинішнього року. Але президент Зеленський зі своєю командою вирішили по-іншому. Адже про їхнє звільнення домовилися не вони, а лідер опозиції Віктор Медведчук. Усвідомивши, що медаль за їх звільнення Зеленському ніяк не вдасться собі начепити, він вирішив, що їх звільняти і зовсім не треба. Нехай, виходячи з його логіки, вмирають у в'язницях.

@buryatia5

##Алжир ##Гулаг

♬ оригинальный звук - user8506844207080

І я не перебільшую. Адже у жінок є серйозні проблеми зі здоров'ям, і без належного лікування ризик летального результату досить великий. Але що президентові до життя чотирьох своїх співгромадянок, якщо непереборна жага покарати Медведчука, стала ідеєю фікс Банкової?

Карати, на думку Зеленського, лідера опозиції можна за те, що його діяльність за ці роки була набагато результативнішою Банкової і всіх "слуг". Простими словами - переслідування через банальну заздрість. Адже лідер опозиції розробив і презентував план з мирного повернення Донбасу, який був прийнятий на високому рівні країнами нормандської четвірки. Він за час конфлікту на Донбасі посприяв звільненню сотень полонених українців. І це тільки те, що стосується безпосередньо сходу країни.

В цей же час Зеленський, замість того, щоб діяти, як істинний лідер своєї нації, який піклується про кожного українця, і об'єднати свої зусилля з Медведчуком, навпаки, поводиться як тюремник. Адже що йому варто було погодитися на звільнення чотирьох жінок? Та нічого, крім загальної поваги і визнання його як справжнього глави держави.

Поки ще не стало занадто пізно і жінки ще живі, я закликаю Зеленського одуматися і дати можливість лідеру опозиції забрати їх з в'язниць ОРДЛО. Адже їхня смерть буде на руках президента. Як і відповідальність за тих українців, які могли б уже бути зі своїми сім'ями, але продовжують перебувати в неволі через особисті амбіції нашого президента. І я впевнена, що Зеленському цього люди не пробачать.

Олена Броницька

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.