Зеленський порушує закони та Конституцію, а Медведчук їх захищає

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук 112.ua

Президент Володимир Зеленський переслідує лідера опозиції Віктора Медведчука з однієї простої причини: Медведчук усіма силами захищає закони та Конституцію в нашій країні, не даючи Зеленському з його "зеленими кнопочками" остаточно посіяти хаос і беззаконня.

Саме тому президент, вчергове порушуючи законодавство, запровадив санкції проти Медведчука та опозиційних політиків, закрив три телеканали: "112 Україна", NesOne і ZiK, які були єдиними ЗМІ в країні, що говорили правду про події, і продовжує репресії проти неугодних політиків.

Медведчук же, незважаючи на колосальний тиск силовиків, як безпосередньо на нього, так і на його близьких, продовжує діяти строго за законом в інтересах українського народу. Він у законному порядку домігся 25-відсоткової знижки на газ для України, і наші співгромадяни вже багато місяців поспіль могли б платити набагато менші суми за блакитне паливо. Зеленський же демонстративно проігнорував можливість полегшити і без того важке життя українців.

Медведчук, діючи строго у рамках законодавства, звільнив за роки конфлікту на Донбасі понад 1500 полонених українців. І домігся в односторонньому порядку звільнення ще чотирьох українок, які могли б повернутися до своїх рідних ще в січні. Однак Зеленський злочинно заблокував процес передачі жінок, залишивши їх у в'язниці.

Медведчук неухильно дотримується законів навіть тоді, коли Зеленський дає команду своїм силовикам увімкнути репресивну машину на повну потужність, "за вуха" притягуючи факти у кримінальній справі проти лідера опозиції щодо так званих "плівок Медведчука", які наскрізь зшиті білими нитками такою мірою, що жоден суддя, який себе поважає, не візьме їх до уваги.

Зеленський порушує Конституцію, заявляючи, що непідконтрольну частину Донбасу треба захистити "стіною", в той час як Медведчук у рамках закону розробив такий план мирного повернення Сходу України, який схвалили і Європа, і Москва, і ОРДЛО, в основі якого - прямі переговори в чотирикутнику Київ - Донецьк - Луганськ - Москва.

Зеленському залишилося три роки до кінця каденції. І страшно уявити, скільки законів він зможе ще порушити, якщо його не зупинити.

Олександр Кальченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.