Зеленський показав усьому світу - всі "схеми" ОП під його контролем, усі аферисти працюють в ОП під "дахом" президента

Юрій Бутусов
Юрій Бутусов

Журналіст, головний редактор сайту "Цензор. НЕТ"

Акція біля будівлі Вищого антикорупційного суду з вимогою об’єктивного розгляду справи щодо нинішнього заступника голови Офісу президента Олега Татарова Serhii Nuzhnenko/RadioSvoboda.org (RFE/RL)

Вчора президент Володимир Зеленський відмовився звільнити заступника голови Офісу президента Олега Татарова, незважаючи на петицію, яку підписали 25 тисяч громадян.

Про це пише Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

Президент просто боягузливо відмахнувся від думки своїх співгромадян, не сказавши взагалі жодного слова по суті - адже щодо Татарова висунуто цілком справедливі претензії. Не записав "відосик", не вийшов до людей, не виступив на прес-конференції, не дав інтерв'ю - а просто бюрократична відписка.

Зеленський звільняв без будь-якої причини десятки чиновників. Але звільнити корупціонера, якому пред'явило підозру НАБУ, який є безпосереднім учасником організації вбивств на Майдані, одним із керівників каральної операції Януковича, який безпосередньо дав хабар державному експерту за фальсифікування даних, який причетний до розкрадання 80 мільйонів гривень у Національній гвардії України, Зеленський не хоче.

"Слуга народу" Зеленський став "слугою Татарова", "слуою Слюсарева", "слугою Вовка", "слугою Тищенка", "слугою Халімона", "слугою Юрченка", "слугою Єрмака" та інших "діячів", яким закон не писаний.

Але тепер Зеленський не зможе тицяти пальцем на інших. Президент, який без жодних пояснень відкинув петицію 25 тисяч людей, тепер взяв відповідальність особисто на себе за "кришування" корупційних "схем" на митниці, у фіскальній службі, у силових структурах, у судах.

Вже не можна тицяти пальцем на когось і знімати з себе відповідальність. Вже не можна робити вигляд, що ти ні до чого і хтось цих чиновників призначив, а президент нібито не в курсі. Ні, сьогодні Зеленський показав усьому світу: всі схеми ОП під контролем президента, всі аферисти працюють в ОП під "дахом" президента, і прикриває усю цю братву одна людина - він сам.

Юрій Бутусов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.